Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

A volt sulimba járok vissza gyakorolni (F22) és most kezdenek teret nyerni kicsit torzuló, kiszáradó kapcsolatok. a most végzős 18 éves lányok közül kettővel is találkoztam, akikkel persze régen sokat msn-eztem (amikor ők 15-16 évesek én meg 19-20 éves voltam.


Na mindegy, nem ez a lényeg. Bementem az egyik lányhoz, és bár örült hogy lát és nyitottnak tűnt, érdekes témákról beszélgettünk és volt szó találkozásról is, úgy éreztem kicsit kellemetlen (és hát nekem is) hogy szünetben odamászkálok a tantermekbe miatta.


Hogyan oldható ez meg elegánsabban? Arra gondoltam pl, hogy felhívom. De ma délután nem ért rá, megkérdeztem, hogy szeretne-e találkozni.


Szerencsére egész évben ott lesznek ezek az emberek és én is, szóval rengeteg időm lesz finoman újrafűzni ezeket a kapcsolatokat. Csak tényleg nem tudom hogyan csináljam úgy, hogy ne okozzak különösebb feltűnést és kellemetlenséget.


Vagy ez nem az? Nyugodtan menjek be hozzájuk szakra? Hívjam ki őket szünetben?


Egyébként összesen két ilyen lány van. Az egyiket kb sosem láttam, de a fél életemet átbeszéltem vele msn-en. Végülis valami hülyeségen összevesztünk és kizárt az életéből, de így érett fejjel már látom miket rontottam el (például nem találkoztam vele, amikor lehetett volna)


Na, most itt van a nagy lehetőség....

Ráadásul én már érettebb vagyok az oda járóknál valamilyen szinten, két felvételi procedúrát is átéltem, gyakorolni jövök vissza, meg kisebb fusimunkákat végezni szakokon, de tök szabad vagyok, ez pozitív lehet ezeknél a csajoknál.


Még azt sem döntöttem el melyikre hajtsak rá a kettő közül. Nyilván érdemes lenne mindkét kapcsolatot táplálni.


De télleg, ezt az egészet hogyan????? (:

Segítsetek (: és légyszi ne részleteken fennakadó semmitmondó válaszokat adjatok, hanem tényleg segítsetek felállítani valami ütemtervet, vagy nemtom (:


How to.


2011. szept. 26. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de mindig add önmagad és mindig hallgass a szívedre!!!!!!!!!!
2011. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, és előbb utóbb megtalálod az igazit csak légy nyitott, legyél rendes, becsüleets meg légy önmagad. :D
2011. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy dolog fix, mindkét szóba eső lánynál "jó vagyok" ezt az egészet csak rossz tálalással tudom elrontani.
2011. szept. 26. 20:15
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, de itt többről van szó, ez egy bonyolult szituáció, ezért kérek külső tanácsokat!
2011. szept. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!