Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan töketlenek a pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan töketlenek a pasik?

Figyelt kérdés

Melyik hülye terjesztette el hogy a csajok a nyálas, finomkodó, bizonytalankodó cukipasikra buknak.

Hova tűntek az erős, határozott férfiak, akik egy pillantással le tudták venni a nőket a lábukról?


2011. szept. 27. 21:12
1 2 3
 11/24 twinky ***** válasza:
Itt vagyok, de nem erdekelsz.
2011. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Osztom a véleményed! :D
2011. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Látom nem csak engem izgat a téma!

És miért van az, hogy nem mernek kezdeményezni? Ennyire elustultak már a csajok miatt, vagy csak ennyirke gyávák?

2011. szept. 27. 21:36
 14/24 anonim ***** válasza:
76%
...vagy mert nem akarják, hogy századik alkalommal is elküldjék őket a f@szba!
2011. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
74%
Félünk az elutasítástól... 22F
2011. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Igen pont az elutasítás miatt van ez. Illetve nem is az elutasítás, hanem az elutasítás stílusa miatt. Én elhiszem, hogy egyenjogúság van, meg minden, de néha nem értem, hogy egyes nők ki a f.sznak képzelik magukat.


A másik probléma, hogy miért kezdeményezzen valaki? Adsz neki jelet, vagy csak várod? Az emberek 90%-ra ha rámosolyogsz visszanéz, hogy mi bajod.

2011. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
61%
Rengeteg lány van a környezetemben, és sajnos azt kell mondanom, hogy akik nem tartoznak a pirított ribancok, a plázap*csák, divatmajmok és egyéb csökevények közé, ők annyira elvesznek a tömegben, hogy észre se lehet venni őket. És még nekik is 97%-uk már komoly kapcsolatban van. Van értelme határozottan leszólítani random nőket, ha minden 4756763534745-ödik normális csak?
2011. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

azért mert számtalan nő átgázolt rajtam ja és jól kihasználtak és csodálkozol??? na m1


19f

2011. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Mivel a nemi szervem meretevel nagyon regota elegedetlen vagyok, nalam gyakorlatilag a "toketlen"-t szo szerint kell erteni, ezert aztan nagyon nem tartom szep dolognak, hogy oda utsz, ahol a legjobban faj...:D:D
2011. szept. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Itt nincsenek, max elbújtak.
2011. szept. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!