Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, mi az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, mi az, ami tetszik nektek a fiatalabb fiúkban? Illetve hogyan érdemes felétek közeledni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak hallucinálok, de azt vettem észre, általában sokkal több nálam pár évvel idősebb lánynak tetszem, mint korombelinek. Ezt már csak azért sem értem, mert egyáltalán nem nézek ki többnek (szerintem) a koromnál, és nem vagyok 1 kétajtós szekrény fuxal a nyakamban, bmw-vel a seggem alatt. Végülis jómagam nem bánom, csak mivel elég kevés egyébként is a tapasztalatom ilyen téren (ami köszönhető pl. annak, hogy hányok a legtöbb mai szórakozóhelynek nevezett sz@rtól, és látogatói javától, akiknek az a buli, hogy addig isznak míg össze nem hányják magukat, meg a sok 14-15 éves kislánytól, akik már több f@szt fogtak mint kilincset), elég nehéz lenne egyből egy idősebb lánynál kezdeményezni. Na szóval kérdés adott, Ti hogyan fogadnátok egy fiatalabb fiú közeledését, illetve mit ajánlotok, hogyan érdemes felétek nyitni?


18F


2011. szept. 21. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bejössz nekik, akkor fejen is állhatsz akár, az is tetszeni fog nekik.
2011. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha helyes srác vagy, én is megnéznélek magamnak, ha normális is vagy, akkor még el is beszélgetnék veled, párkapcsolati szinten de biztos nem állnék veled össze. Nagyon gyerek vagy még. Ne haragudj.


25 N

2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!