Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet barna folyásom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet barna folyásom? Lejjebb leírtam mindent ami befolyásolhatja.

Figyelt kérdés
Azt hiszem barnás folyásom van de lehet hogy csak még nem múlt el teljesen a havim, de szerintem inkább barnás folyás. Fogamzásgátlót szedek 4 napja, a havim kb 2 napja múlt el és tegnap szeretkeztem a barátommal. Ma barnás folyást tapasztaltam. A kérdéseim azok lennének, hogy mitől lehet ez és hogy kell e ellene tennem bármit is? tegnap óta alkalmazok egy bizonyos candibene-ratiopharm hüvelytablettát is, azt nem kellene? (miután együtt voltam a barátommal akkor alkalmaztam de egymás után naponta kell egyet)
2010. júl. 8. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezen tabletta leírásában nincs ilyen mellékhatás?
2010. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ilyen mellékhatás nincs írva a betegtájékoztatóba.
2010. júl. 8. 13:38
 3/18 anonim ***** válasza:
az a hüvelytabletta fertőzésre van és nem folyásra...sztem nem kéne.mióta szeded a gyógyszert??4 napja vagy most tartasz a 4.napnál pl a 10.levélnél?nem értem:S
2010. júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem nem múlt el tejesen a menstruációd és azért van.de a hüvelytablettát ne használd(hacsak nincs fertőzésed)előző voltam
2010. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jaj bocsi félreírtam valahogy:S nem is értem hogy:S szóval első levélnél tartok és abban a 9.!!! szemnél amit tegnap vettem be. Ezt a hüvelykúpot direkt folyás ellen írta fel a doktor de nem barnafolyás miatt csak sima folyás miatt. (ezt nem is értem, azt hittem így tisztulok:S)
2010. júl. 8. 13:44
 6/18 anonim ***** válasza:

A barnás folyásod attól van, hogy a fogamzásgátló az első 1-2 hónapban közti vérzés okozhat, ami spontán, magától elmúlik. ez nem igazi vérzés, hanem csak vérezgetés, ezért barna. szóval ezzel ne törődj. ha a 3. hónapban is ezt tapasztalod, akkor gyógyszert kell váltanod.

de ez a gyógyszer tájékoztatójában is van írva, részletesen. vagy azt nem olvastad?

2010. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
első levél és a 9.bogyó??kb. 1 hónap után véd a gyógyszer.vagy használtatok gumit?milyen gyógyszert szedsz?én is ilyen hüvelytablettát használok csak én nem folyásra hanem fertőzére sajnos:(:S
2010. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Különben nagyon nem volt jó ötlet, hogy 4 szem gyógyszer után gumi nélkül voltatok együtt...
2010. júl. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Védekeztünk csak minden tényezőt le akartam írni.
2010. júl. 8. 13:52
 10/18 A kérdező kommentje:
elöbb javítottam hogy félreirtam nem 4szem hanem 9 és védekeztünk csak szeretkeztünk ezt azért irtam le hátha összefügg valahogy, nem akartam semmit kihagyni.
2010. júl. 8. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!