Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejönnék egy lánynak, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejönnék egy lánynak, azt észrevenném, nem?

Figyelt kérdés

Gimi óta mindig figyelem, hogy bejövök-e a lányoknak az iskolában, szóval küldenek-e "jeleket", ilyesmi.

Már egyetemre járok, de semmi ilyesmit nem vettem észre, pedig a hallgatók 80%-a nőnemű. Most vagy én vagyok hülye, és nem veszem észre, vagy igazam van, és tényleg le se szarnak? :D

Honnan lehet észrevenni?


2011. szept. 28. 21:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Azért elkülönítenék két lehetőséget:


1. Bejössz lányoknak, csak nem veszed észre.

2. Nem jössz be lányoknak, és nincs mit észre venni.


A jó hír, hogy az első tanulással orvosolható, a rossz hír meg az, hogy nyilván halvány gőzöd sincs, hogy melyik eset áll fenn, és ezt nem is egyszerű kideríteni.

2011. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is tisztában vagyok, és a második lehetőségre tippelek.
2011. szept. 28. 22:08
 13/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többet beszélgetni velük! Csak találsz vkit!
2011. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért kellenének a jelek, hogy tudjam, hogy ki vevő rám. Nincs gond a beszédkészségemmel, csak nem akarom ráerőltetni magam másokra.
2011. szept. 28. 22:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor csak nem veszed észre. Ha nem, akkor tényleg nem jössz be senkinek.
2011. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha beszelsz veluk, akkor eszre kene venned a jeleket! Marmint ha lennenek XD
2011. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sztem nem,mert előszeretettel játsszák az elérhetetlen ,hogy majd úgyis az ffi lép.Aztán koppannak.
2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
az o bajuk, ha koppannak, de vannak jelek, amiket nem biztos, hogy sikerul leplezniuk, foleg nem mindegyikuknek!
2011. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közben milyen jelek?
2011. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!