Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti mit csinálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit csinálnátok ebben a szituációban?

Figyelt kérdés

Adott egy olyan helyzet, hogy jártok egy sráccal, már legalább 3 hónapja, és a szexre kerül a sor. Megkérdezitek, hogy szűz-e még, és azt feleli, hogy már nem. Erre megkérdezitek, hogy kivel veszítette el, és ő odamegy a szekrényhez, és előkap egy love dollt...

Normális esetben nem tennék fel egy ilyen kérdést, csak haverommal ezen gondolkoztunk, és kíváncsiak vagyunk mások véleményére. Szóval otthagynátok, nevetnétek, vagy őszintén mit csinálnátok?


2011. szept. 28. 23:29
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Istenem...
2011. szept. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
nevetnék és otthagynám...egyébként meg nem teszek fel ilyen kérdést (egyiket sem).
2011. szept. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb mondd azt a baratnodnek, hogy szuz vagy...
2011. szept. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése a fiúknál nem fizikai, hanem inkább lelki dolog. Amúgy pedig lány legyen a talpán aki bekérdez ilyet a fiújától... Pláne úgy, hogy már 3 hónapja együtt vannak. Nevetségesen abszurd.
2011. szept. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

23:38

a helyzet nem rólam szól, csak egy beszélgetés során merült fel. Am meg ha éenne bnőm, akkor azzal kezdeném, hogy elmondom neki

2011. szept. 28. 23:48
 6/13 A kérdező kommentje:
lenne*
2011. szept. 28. 23:48
 7/13 napietus ***** válasza:
100%

az nem biztos, hogy jó ötlet. nekem volt egy pasim, aki mint utólag kiderült, szűz volt. nem vettem észre, utólag mondta el, de ha tudtam volna, feszélyezett volna.


szóval sztem nem kell ezt kitárgyalni.

2011. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

23:50

akkor inkább, ha megkérdezné, akkor mondanám el :)

2011. szept. 28. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem fapofával kellene megkérdezni: És csak ő vagy volt még más is?
2011. szept. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
kiröhögném és annyi lenne a hangulatnak. vagy 1 órán át röhögnék XD majd vagy hazamennék vagy ott elaludnék XD majd másnak elmesélném a legjobb barátnőmnek, és megkérném tartsa titokban XD
2011. szept. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!