Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha pasilistát csinálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha pasilistát csinálnátok, milyen pontok kerülnének bele?

Figyelt kérdés

Megelőzve a megjegyzéseket: de igen, van jobb dolgom, de igen, komolyan gondoltam és nem, nem vagyok felületes.

Csak már gondoltam összevetem azt az 1-2 pasit, mert komolyan mondom, én életemben nem voltam ilyen tanácstalan. És ugye mint tudjuk, nem szép dolog több pasit szédíteni, ezért én sem tenném ezt. Tehát arra gondoltam, h összeállítok egy pasilistát, és arra vagyok kíváncsi, h ti milyen pontok szerint osztályoznátok a fiúkat mondjuk egytől ötig. (Ilyenekre gondoltam egyébként: humor, vonzalom, intelligencia, kinézet, kisugárzás, közös témák...) Előre is köszi a segítséget. :)) (És pasik is nyugodtan ötletelhetnek. :P)


2011. okt. 5. 09:42
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
0%
két pont: szép, csúnya
2011. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

belsőleg:


intelligencia

nyitottság

megértés

empátia

őszinteség

viselkedés az ágyban,szex


külsőleg:


arc

test

kéz

öltözködés

mimika,mozgás

2011. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
49%

nekem tetszik az előző válaszoló listája (09.46), úgyhogy nem írom ugyanazokat, csak kiegészíteném:


belső:


humor

érzékenység

alkalmazkodó készség


külső:

igényesség

stílus

illat

és akármennyire nem leszek ezzel népszerű: igenis felkerülhet erre a listára a pénisz mérete is :)

2011. okt. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
66%
9:46 ha a belsőből csak az intelligencia hiányzik akkor mennyi pontot ér? Bár lehet az is meg van bennem, de nem hiszemXD De a többi biztos, hogy meg van bennem:) A külsőt azt meg csak tudnád eldönteni.
2011. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
te*
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

10:02!

dobnál ha csak a farokméretem nem tetszene de a többi igen?:D


egyébként tetszik nem tetszik nekem 14 centis a farkam.

2011. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
9:46 vagyok... ha valamelyik hiányzik a belsőleg felsorolt szempontok közül vagy valamelyik nagyon rossz 5-től kisebb pontszámot kapna, az a teljes esélytelenséget jelenti nálam... szóval az intelligencia hiánya is... nem kellene dobnom, mert eleve össze se jönnék vele
2011. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
74%

10.02 vagyok

nem, emiatt nem dobnék senkit, de most pontozásról van szó, és ez is beletartozik a külsőbe :)

2011. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
sztem tök felesleges ez az egész, mert úgy is érezned kell, ki tetszik jobban... lehet ilyen hülye listákat csinálni, de lehet épp az fog tetszeni, aki egy ilyen listán kevesebb pontot kapna. Ha meg nem érzed akk meg nem is tetszik úgy igazán h megőrülsz érte egyik se szal keress egy harmadikat :P
2011. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
A többi maximálisan jellemző még a 10:02-es kiegészítése is jellemző rám, de lehet az intelligencia meg van csak lehet nem 10/10 hanem 8/10 vagy 5/10. Ebben az egyben nem tudom milyen vagyok. Szerintem ha kedves típus vagyok és van empátiám akkor az intelligenciámnak is jónak kellene lennie, nem? Amúgy a 10:02-es kiegészítése is nagyon jellemző rám:) de annyit én is kiegészítenék, hogy az alkalmazkodást én is szívesen elvárnám. A farok méretet meg nem vagyok köteles mondani. Ha belsőleg ilyen férfi kell akkor szerintem nagyon is megfelelek:) Ez most nem beképzeltség:P
2011. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!