Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajszi azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajszi azt mondja hogy, "de szép kezed van", az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most spontán a külsejére gondol, hogy nem smirglipapír, vagy mire? Minek foglalkozik egyáltalán a kezemmel?
2011. szept. 29. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Képzeld, az azt jelenti, hogy tetszik neki a kezed.


Pedro

2011. szept. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz megérteni de íme:

"de szép kezed van" annyi jelent Szép a kezed nyalnám a monyódat! Így remélem már világos...

2011. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt amit mond. Tetszik neki a kezed. Az én barátomnak is nagyon szép ápolt keze van, sokszor mondom is neki.
2011. szept. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

oké itt van a szótár

de szép kezed van = hű de szeretném ha bedugnád azt a csodás kezed a nedves ... törölközőmbe (csak mert 18 alattiak is olvassák ...)

2011. szept. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Azt hogy hülye és nem tud bókolni!
2011. szept. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem mondta már egy csaj, és tényleg arra gondolt, hogy nem retkes és rendben van az egész. körmöm se csúnya, nem rágom, meg a bőröm is sima. szal sztem erre gondolt. de amugy engem is meglepett amikor ezt mondta, csak én tudod vagyok olyan hogy megkérdezzem hogy ezt most hogy érti meg miért, és nem a gyakorira jövök fel... legvaloszinübb hogy ő fogja tudni megmondani nem más :)
2011. szept. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igazából mentünk egymás mellett, én meg ruhája alá nyúltam és átkaroltam a derekát. igaz, volt bennem egy kis pia.
2011. szept. 29. 17:14
 8/8 A kérdező kommentje:
hm, ahogy latom egyertelmu a dolog :D
2011. szept. 30. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!