Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaró a vastagabb derékbőség?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró a vastagabb derékbőség? 20l

Figyelt kérdés
168 cm vagyok és 60 kiló, tudom, lehetnék vékonyabb, de hiába sportolok, nekem úgy látszik ez a minimum kilóm. Viszont az zavar, hogy a derekam nem igazán vékony. Mellbőség 90, derék 73, csípő 90. Szóval elég egyenes vagyok. :( A hasam nem nagy, csak a hátam szélesebb, és emiatt esélytelen vagyok a derekamat vékonyabbra faragni. Lehet ettől még valaki csinos? Vagy ez nagyon nem nőies?
2011. szept. 29. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:

ez pont jó.

mi a facé kell vékonynak lenni???

2011. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tökéletes forma az, amiben te jól érzed magad...
2011. szept. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló alkat vagyok. Eddig senki sem tette szóvá, hogy vastagabb a derekam. Ezen ne feszengj, teljesen felesleges. Sok fiú észre sem vesz ilyesmit, felhívni a figyelmét pedig nem kell rá. :)
2011. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
azta!centire,kg-ra pont ekkora vagyok én is,most mértem meg magam.én 24vagyok,és mostanában hiztam egy 3-4kgot.de nem vészes igy sem.viszont én iszonyatos mennyiségü sütit,csokit,éjjel zsiroskenyeret,kolbászt bármit eszek.vagyis ettem,most 3napja próbálok "normálisan" enni,hátha lemegy pár kg.de most gondolj bele,jobb igy,mint 45kgosan.nem????
2011. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
Így nem Te vagy a néprádió (amin nem lehet semmit fogni)... De ha zavar, akkor kompenzálj az arcoddal... Egy normális pasi sem fog nemet mondani egy csábító mosolynak, kacérabb kacsintásnak... És nem fog félni, hogy összetörsz, ha felülre keveredik... Én pl ezeket a "villanypózna" típusú csajokat tartom visszataszítónak, akinek a combjánál vastagabb a karom... És még nem is vagyok kondis, csak sportos...
2011. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyébként mindenki mondja, h nem jó az ha valaki vékony, meg legyen rajta mit fogni. mégis mindig a vékony csajokat nézik meg a pasik és rájuk mondják h csinosak. :(
2011. szept. 29. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:
A testsúlyod teljesen normális,nem hinném,hogy sokkal vékonyabbnak kéne lenned.A vastagabb derék engem nem zavar,de az igen,hogy 20 évesen ilyenekkel foglalkozol...
2011. okt. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A számok alapján semmi baj nincs veled.
2011. okt. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!