Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel a menstrációja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel a menstrációja végén szexeltünk, lehet terhes?

Figyelt kérdés

A menstruáció utolsó napján szexeltünk, szed fogamzásgátlót, de az új levelet csak másnap kezdte el szedni, és előtte antibiotikumot szedett, lehetséges hogy teherbe esett ?

Nem védekeztünk, de nem élveztem belé, de az előváladék lehet bekerült a testébe.

A beágyazódást minden esetben vérzés kíséri ?


Félek, hogy teherbe esett, és nem akarunk még babázni..


A válaszokat előre is köszönöm !


2011. szept. 29. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Fogamzásgátló, menstruáció és megszakítás mellett??? Ugyan már!
2011. szept. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre az esély rendkívül kicsi, kb 0-hoz közeli.
2011. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
a menstruáció miatt majdnem nulla. hangsúlyozom, hogy MAJDNEM, mert hallottam én már olyanról (nem is egyről) aki a menszesz alatt esett teherbe. bíztosat csak a teszt tud mondani.
2011. szept. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

de előtte antibiotikumot szedett 7 napig, én úgy tudom hogy az semlegesíti a fogamzásgátló hatását.

a menstruációja utolsó napján megtermékenyülhet ? nem vagyok vele tisztában, sokat olvastam már de inkább kérdezősködök még..

2011. szept. 29. 12:16
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nem! Előváladéktól tudtommal csak egy élvezes után lehet lehet terhes . A második menetben.
2011. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves is vagy te? Ilyen butaságot kérdezni! Ha nem élveztél bele akkor ,hogy legyen terhes ? Igaz ha jól bele gondolok lehet csak nem tőlled !
2011. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
tudtommal az előváladéktől is teherbe eshet, nem kell mindjárt lehülyézni a másikat :)
2011. szept. 29. 12:26
 8/14 napietus ***** válasza:
kérdező, jól tudod. és nem a menstruáció miatt volt védve, hanem amiatt, hogy a fog.gátló a szünetben is véd (amikor a vérzés van. ez nem valódi menstruáció egyébként)
2011. szept. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:
ha az antibiotikum hatással van a fog.gátlóra, azt szokták az orvosok mondani.
2011. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

köszi. elvileg hatással van rá, legalábbis csökken a hatása.


de most olvastam hogy nagyon kicsi az esély hogy peteérése legyen a menstruáció utolsó napjában valamint az azt követő néhány napon, szóval most már lassan megnyugszom :S

2011. szept. 29. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!