Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek, ha túl korán mondja el a fiú hogy szeret? Pl első randi útán, de komolyan gondolja. Vagy jobb ha később mondja el? Mikor a legjobb elmondani?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdezni szokták a fiúk, nem mondani. Hát, az is rém idegesítő.


Én a kimutatás híve vagyok. :D

2012. júl. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
39%
Na akkor egy srác véleménye is hadbontakozzon ki picit ezzekre a kommentekre. Első sorba annyit hogy, szégyen gyalázat Magyar színvonalba, hogy a női társadalom ilyen szintre ugrot. Olvassom a kommenteket mit írtak a lányok, és semmi mást nem olvasok a szavairokból mint az állandó höbörgő a vagy vissza taszító jellem vonásokat hogy mennyire elutasító egyénűek vagytok. Sőt valamelyikőtök már ki is mutatta mekora tusko mert mert megszokot hívén veszi mibe le írja csak jellemzem: ahh inkáb pofán vágnám . A vagy másikban: teljesen megszoktam hogy nem mondja hogy szeret. Szép mitne mondjak. :-S ilyen bizalom gerjesztő válaszokkal inkább azt mondanám jó inkáb hadjuk. Jól mondta nagy apám míg élt és isten nyugasztalja. Hogy az ő szüleik forognának sírjukba szégyenükbe ha látnák mivé is fejlődtünk valójában. A tisztelet becsület hűség mit se jellent egy magyar nőnek már látom. De 96%-a már elfogadja jobban azt is hogy csak a szorakozás kedvéjért van már jó idelye az élet társával. Persze fiuknál szinte ez van, tehát igazábol nem védek ezzel semelyik nemet. Csak közlöm a tényt hogy mennyire is látszik Magyr színvonalba hogy a magyar ember mennyire egy érzéketlen fa...z kalpá vált, és ez miat sok olyan ember szenvedi meg ennek kárát aki tudja hogy tudja lássa mi ebbe a nem helyes és hogy mi lenne a helyén való. Az ilyen érzéketlen ember miat legyen az fiu vagy lány egyre megy, kényszerülünk arra hogy hadjunk fel itthon úgy mond Magyar èlettel és kezdjünk máshol élni, ahol talán biztos nem meg lincselnek - megvetnek - vagy lenéznek vagy tök mindegy mit csinálnak, ha nem tényleg be fogadnak nem néznek le nemtől fügően, ha nem befogadnak mint barát, és még talán értelmét nyeri annak a szónak hogy igazi szerelem. De biztos hogy ez kűlföldön megvalósítható, de itt magyarországon nem. Sőt sok külföldi ország van ahol illem szabályok szerint is élnek elmondanám, ahol olyan nincs hogy azt nem tartod be, mert akkor értelem szerűen úgy veheted hogy le vagy nézve azért ha ki mutatod hogy akkora tusko legyen valaki hogy még az se tudja mi lenne helyénvaló és mi nem. Nálunk is volt ilyen régen a régi rendszerben de nem tudom megérteni miért lett annak vége? Pedig nem törvény szerű volt de tiszteletben tartottunk sok mindent. Én azt mondom nektek a 21 századi magyar nők érzéketlen egyéneké váltak akikre kár pazrólni energiát. A kérdezőnek ki a kérdést fel tette csak annyit. Ne azt kérdez mi van randi esetén ha ez, és az van... Azt ted fel kérdésnek egyáltalán van e még Magyar nő, aki komolyan is akar kapcsolatott teremteni? És tud e válalni felelőséget teteijét? Nem az hogy itt írja mit kommentekben olvashatad, hogy: én nem örűlnék neki ha azt mondaná szeretlek a vagy pofon is vágná. Mert ez oké ez magyar nők feltétele hogy talán igen vagy igaz mit mondhat hogy ha nem első randin mondja hogy szert ha nem késöbb, hogy ez vagy igaz ő részükröl vagy csak helyzeti előny vagy be biztosítás arra hogy ha idők folyamán gebasz van a kapcsolattal, és ebben az esetben nem veled ha nem a nővel. Ki vághassa magát mikor majd teszem azt 1. Hónap múlva megkérded újból tőle: te figyi szeretsz? És válasz lehet ennyi: Ki mondta ezt neked a vagy nem is szertelek vagy bocs meg gondoltam magam stb stb stb... Szóval millió egy vagy másfajt válasz lehet. Tehát a kérdést ne erre alapozd, én azt mondom. :-) egyébként 30 éves vagyok és elmondanám én máshol keresem a boldogságomat egy másik országba. Nem ithon és pláne nem Magyar nővel, mert inkább rosszúl leszek tőlük mint hogy megértsem a baromságaikat. Remélem ez elég jó válasz volt?
2016. máj. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!