Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy stíröl egy kiscsaj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy stíröl egy kiscsaj a suliban, hogy közben fogja a pasija kezét, ez milyen már? :DD

Figyelt kérdés

Ez miért van, hogy 15 évesen már ekkora ribanc néhány csaj? :D Mert addig oké, hogy jól nézek ki, de azért ezt nem kéne.


17/F


2011. szept. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
problem niceguy?
2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timi: ) ***** válasza:

vakságot nem fogadott te szép fiú :D

reklám

2011. szept. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. De van egy olyan sejtésem, hogy eme kérdés igazi indoka nem az, hogy választ vársz a kérdésre, hanem hogy mások tudtára add, hogy meg vagy elégedve saját fizikai adottságaiddal.
2011. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni srácokat, még ha nem is érdekelnek kicsit se. :D
2011. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan tirpák képed van biztos, hogy megijed és a pasijához bújik ijedtében.
2011. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle mi van vaze kellek harmadiknak ? utána már nem fog nézni XD
2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a metrón is általában nézem az embereket, akkoris ha a pasimmal vagyok, de attól hogy egy öreg papára bambulok mert mittudomén kilóg a szőr az orrából és nemtudom nem nézni...attól még nem jön be :D szóval érted :D
2011. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy azt nézi hogy milyen hülye fejed van o.O
2011. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!