Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves biszexuális lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves biszexuális lány vagyok, beleszerettem egy 30 év körüli nőbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát hogyha olyan könnyű lenne megkérdezni, már rég megkérdeztem volna, csak hát mondani ugye könnyű. Amúgy én is érdeklem őt, mert mindig nézzük egymást, ha találkozunk mosolyog rám, ha hátranézek, észreveszem, hogy néz, aztán pedig elkapja a fejét. Gyerekei nincsenek, az anyukájával él. A sok bunkó válaszadó pedig elmehet a p****ba!!! Van rá okom, hogy nem érdekelnek a férfiak, csalódtam már eleget bennük...
2011. okt. 8. 15:05
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

ha nem érdekelnek a férfiak, akkor leszbikus vagy, nem pedig biszex.


ha biszex lennél mégis, és miskolc közelében élsz, akk szívesen megismernélek.:)

2011. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
16/F
2011. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem Miskolc közelében lakom, és már egyre jobban érzem úgy, hogy tényleg csak a nők érdekelnek, mert egyre több bunkó férfival találkozok.
2011. okt. 8. 15:25
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben ezt ki se mondtam volna, most azzal fognak jönni, hogy 'nem is vagy biszex, csak azért mondod, mert csalódtál a férfiakban, de ők nem olyan rosszak, térj a helyes útra!!' XDD


amúgy attól még, hogy 30 éves nem biztos, hogy nem jöhetnél neki számításba, mindjárt felnőttkorú leszel, szerintem tök mindegy, hogy hány éves vagy.. nem is olyan nagy a korkülönbség és amúgy nem tudom miért mondta valaki, hogy baja lehet abból, ha 18 éves kor alatt veled van.. nem illegális 17 évesnek 30 évessel du.gnia úgyhogy ilyen 'megrontás' veszély nem áll fenn.


amúgy ha így nézeget téged akkor lehet, hogy te is tetszel neki :DD én a helyedben megpróbálnék a közelébe férkőzni valahogy.

2011. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
amúgy nem mondtad, hogy ezzel a nővel te szoktál beszélgetni? vagy ismered egyáltalán? vagy ez olyan, hogy csak így a távolból csodálod? mert az se mindegy.. ha ismered valamennyire akkor simán odamehetsz hozzá, elhívhatod valahova, stb, ha viszont egyáltalán nem ismered akkor nehezebb a helyzet..
2011. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
Csak rosszakat szúrsz ki mindig.
2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
De ismered egyáltalán? Beszéltél már vele (akármiről)? Először ebbe az irányba kellene lépni.
2011. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Ismerem, ugyanabban a lépcsőházban lakunk, szoktunk is találkozni elég gyakran. Hát beszélgettünk már többször pár szót, kutyáinkról általában. Mindig nagyon barátságos velem, de hát tovább még nem jutottunk egymással...
2011. okt. 8. 19:55
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha beszélő viszonyban vagytok, akkor azért le lehet szűrni, hogy érdeklődik-e irántad, szívesen beszélget-e veled, kérdezget, akarja gördíteni a beszélgetést, vagy csak szimplán udvarias. Meg ha összebarátkoztok, azt is kiderítheted, hogy ő merrefelé érdeklődik. Talán kérd ki az ő mint "idősebb barátnő" tanácsát valami kisebb, de bizalmas problémában, és akkor láthatod, mennyire lelkes. (Én arra tippelek, hogy nem sejti, mi van a háttérben, ha a mi lépcsőházunkban kérdezgetne egy lány a kutyámról, én se rögtön erre gondolnék)
2011. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!