Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki leszbikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki leszbikus?

Figyelt kérdés
érheti valamilyen hatás, amitől hirtelen a nők kezdik érdekelni? normális válaszokat, légyszi! 17/L
2011. szept. 30. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A pina koboldja b*zi lesz ezt úgy elensúlyozza az agy hogy leszbi leszel.
2011. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
A leszbikusságot a mai fiatalságban kiváltó hatás neve: divat.
2011. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mus musculus ***** válasza:
82%
A másodiknak igaza van, mostanában a divat is nagyban befolyásolja a szexuális orientációt, bár a valódi, gyökeres homoszexualitás nem ezen múlik. Teljes mértékű leszbikusságról abban az esetben beszélünk, ha kizárólag a nők vonzanak szexuálisan, de ha kipróbálnál csajjal egy s mást, az árulkodik egy kisebb-nagyobb hajlamról. A 'biszex' szó meg gondolom, nem szorul definiálásra.
2011. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van egy 3 éves kapcsolatom! De van amikor a nőkhöz is húzódok! Mert a nők gyengédek és teljesen másabbak mint a férfiak..! Talán ezért olyan elterjedt a leszbikusság is..!


18/ L

2011. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Ezt szerintem azért kérdezed, mert téged kezdtek el 'hirtelen a nők érdekelni'. Általában ilyen válaszra azt mondanám, hogy 'miért, a heterok mitől lesznek heterok', de látom te nem azért kérdezed, mert 'hülye' vagy mint általában azok akik felteszik ezt a kérdést, úgyhogy nem piszkállak :DD na de szóval, nem érhet semmilyen olyan hatás aminek következtében elkezdenek érdekelni a nők.. 17 éves vagy, ha csak most kezdtek el érdekelni a lányok az lehet azért, mert vannak sokan akiknél ez nem olyan egyértelmű, nem mindenki tudja már 10 éves korában.. lehet, hogy csak most ismertél meg olyan lányt aki igazán tetszik, eddig nem feltette fel az érdeklődésed senki lányok közül, ezért nem is gondoltál rá, hogy a lányok is tetszenek.. ki tudja. de hidd el nem ért semmilyen titokzatos hatás ami leszbikusságot váltott ki belőled :DD


ennél jobb magyarázat nincs rá, hidd el :D egyszerűen tetszenek és kész, nem kell túlanalizálni a dolgot.

2011. szept. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D nem, én nem vagyok leszbikus, mindig is a fiúkba voltam szerelmes:D csak érdekelt a dolog..
2011. okt. 1. 13:34
 7/7 anonim válasza:
én meg birkatürelmü genygéd békés pasi vagyok csak megjegyzem mellékesen :-)
2016. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!