Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés a szex, a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a szex, a szerelem? Vagy hogy szerelmes vagy valakibe és amikor ott van melletted, ott alszik melletted?

Figyelt kérdés

Én még sosem éreztem ilyeneket.=( azt sem tudom milyen a szex, szerelmes már voltam de még sosem volt senkim. Úgy szeretnék már párt találni magamnak, és igazából nem is a szex érdekel, hanem az h milyen érzés vele aludni..ahogy átölel, mellette alszol. Nektek milyen érzés a párotokkal aludni? Mit takar számotokra a gyengédség fogalma? annyira rossz nap mint nap egyedül aludni =(

egy kétségbeesett lány.


2011. máj. 28. 16:47
 1/5 Fémfaház ***** válasza:
jó kérdés, hány éves vagy?
2011. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Hát.A sex az jó érzés.:DNem lehet leirni görcsbe áll töle a tested,aztán ellazulsz leirhatatlan. Maga a szerelem és hogy melletted alszik.. Teljes biztonság,érzed h van valaki aki imád,akire számithatsz és ha hozzabujsz majd kiugrik a szived a helyéböl.Neaggódj neked is lesz majd:)
2011. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Mellette aludni a világon a legjobb dolog:) Imádom őt teljes szívemből:)

biztonságot érzek mikor velem van , átölel simogat, ez a leirhatatlan érzés:) ennél nincs jobb dolog a földön. A másik dolog is nagyon jó vele, minden olyan tökéletes és nagyon szeretem.

2011. máj. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is ezen gondolkozom már 1 éve , majd most összejön:P

f17

2011. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szex... hmm... az ami leírhatatlan... Mikor befejeződik az aktus és elégedetten bújsz hozzá a párodhoz... tested, lelked kielégül... este mosolyogva fekszel le és reggel mosolyogva ébredsz fel a választottad mellett és érzed hg semmi baj nem történhet az biztos szerelem... :)

Neked is eljön majd az idő mikor megtalálod életed párját és akkor megtapasztalhatod te is a csodát...

2011. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!