Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg számít a sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg számít a sportos testalkat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem sokkal sikeresebb lennék a nőknél sportosabb testalkattal. Viszont.... Azt sem szeretném, ha csak emiatt szeretnének jobban. Szval kicsit ellene is vagyok. Mi erről a véleményetek?
2011. okt. 1. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legelőször amikor meglát 1 nő , nem azt látja h mennyire vagy jófej vagy okos , hanem h h nézel ki testalkat stb. És az első benyomás fontos, deha megismernek közélebről akkor már annyira nem számít, persze az is előny de csak az nem elég.
2011. okt. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sport ha intenzíven csinálod, akkor nem csak az izomzatod növeli, hanem a jellemed is megváltoztatja, jó irányba. Sokkal határozottab, eltökéltebb, egész másmilyen leszel. Így nem mondhatni, hogy feltétlen az alkatod befolyásolná a döntését pozitív irányba.
2011. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 oralking ***** válasza:
63%

Nem kell hogy szénné gyúrd magad, de a rendszeres sporttal csak nyerhetsz, az tuti. Nekem még egy nő sem mondta, hogy jobb lenne ha sörhasam lenne, meg minek ilyen vastag kar...

Az egészségedről nem is beszélve...

2011. okt. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Múltkor az egyik hipermarketbne beálltam a kasszához fizetni, mikor az ott ülő csajhoz érek, felnéz nagy bocsiszemekkel és bámulja a vállaimat, utána meg úgy ahogy vagyok és elszégyelve magát mosolyog. Szerinted ez megtörtént volna, ha ropigyerek vagyok vagy zsirdisznó? De utcán is megnéznke sokszor. Még jónak mondható csajok is.
2011. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!