Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ehez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehez az illat kombinációhoz?

Figyelt kérdés
Úgy hogy ha a testemet befújám valamilyen ilattal és utána a ruhámat másik illattal. Amint arra kerül a sor, hogy a fiú levetkezők akkor örülnétek egy ilyen illat változatnak? Vagy csak azt szeretitek, ha egyetlen illat lenne?
2011. okt. 1. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora tapernyák vagy!
2011. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hailey13 ***** válasza:
100%

ez az ötlet honnan jött?:D

hát nemtudom, attól függ milyen illatok. amúgy meg valamennyire úgyis keveredik. és lehet, hogy két illat külön jó, de együtt szörnyű.

nekem az tetszik ha valakinek mindig, minden körülmények között ugyanolyan finom az illata, és soha nem csalódok benne, hogy ha megszagolom a nyakát akkor érezni fogom:)

2011. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyéé inkább gyúrni meg borotváld le a fejed!
2011. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem bejönne, szeretem a jó ilaltokat 20L
2011. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kettő együtt nem rossz:)
2011. okt. 1. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!