Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam interneten hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam interneten hogy angol professzorok kisérletei alapján az ember is szag, illat alapján választja ki a párját, izzadtság stb. Ez mennyiben felel meg a valoságnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 29. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2010. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs valóságalapja.
2010. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már több helyen is olvastam erről, a tv-ben is volt egy ezzel foglalkozó műsor. Férjem azt mondta, ő már tapasztalt ilyet, mert volt, hogy nagyon tetszett neki egy lány, de egyszerűen nem bírta elviselni az illatát (nem izzadtságszab meg ilyenek, hanem a bőrének az illata). Szóval lehet benne valami. Biztos te sem mindenki illatát tartod kellemesnek, és itt nem a parfümökre gondolok.
2010. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem inkább vegyi dolog, mint illat? Biztos van különbség a szagoknál is, ki mit tart büdösnek, vagy kellemesen büdösnek:)
2010. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ezt már rengeteg helyről hallottam, de hülyeségnek tartom. Mondjuk nekem baromi rossz a szaglásom, tehát szerintem ez rám akkor se vonatkozik, ha másokra igaz :D
2010. jún. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen ezt már nagyon régóta vizsgálják...

A természetes illatod/szagod a különböző hormonok befolyásolják. Emiatt alakulhat kölcsönös vonzalom olyan emberek között is, akik ha képen látnák egymást, akkor nem érdekelné őket a másik. Míg élőben "izzik a levegő körülöttük"

2010. jún. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten igaz - de nem ettől választjuk ki azt akit. Pl volt olyan lány akinek az intim részei kellemetlen illatuak voltak száomra

Mostani páromért meg megőrülök

22F

2010. jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nálam az illat dönt, van-e jövője a kapcsolatnak.
2010. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy nekem volt már olyan barátom, akit csak messzebbről láttam és később távkapcsolatban éltünk. (hát én akkor nem éreztem az illatát- mégis 1 évig együtt voltunk) Meg én először azt nézem, hogy néz ki (ismeretlennél)
2010. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barney Stinson válasza:
Ha büdös vagy nem valószínű hogy a csajok odamennek hozzád, amúgy nem tudom, de van benne almi, mert elég sok műsor van erről a spektrumon meg a DC-en.
2010. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!