Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy egy 18 éves srác szeret főzni?

Figyelt kérdés

vegetáriánus ételeket :)

Vonzó-e a lányok szemében, ha a pasi tud főzni, vagy nem érdekes? Minden vágyam az, hogy egy lánnyal együtt főzhessek :)


2011. okt. 1. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Most már biztos dicsekedni akarsz. Pls. máshol verd a nyálad.
2011. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:31


Hogy érted azt hogy mostmár? Meg, miért akarnék dicsekedni ismeretlen emberek előtt? xD Főzni amúgy is sok mindenki tud, tehát nem nagy dolog....

2011. okt. 1. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Én azt gondolnám hogy meleg a pasi... :)


22L

2011. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jah látom, feltett valaki egy hasonló kérdést. De azt nem én tettem fel. (Nem is tehettem volna, hiszen 15 perccel ezelőtt tették fel, és csak óránként lehet kérdést feltenni. Meg én nem 17 vagyok, hanem 18 és fél :) )
2011. okt. 1. 11:35
 5/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34


Ugye csak viccelsz? xD Ennyire azért nem vagyok hülye :) Már miért lenne meleg az a pasi, aki tud főzni? :D

2011. okt. 1. 11:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól meleg, hogy szeret főzni? mekkora egy gyökér vagy 22 éves létedre. :D Biztos szarul esne neked is, ha egyik nap hazaesnél hullafáradtan, és kaja várna.. Menj mosni meg főzni te, az a dolgod :D
2011. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány férfi szakács van? Az most mind meleg? Az én unokatestvérem is nagy főzős (és jól is főz) pedig nem meleg. Az öcsém is tud főzni, a sógorom szintén, miközben ők se melegek.

Erről ennyit.

2011. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

pozitív:) de ha nem tud, az se gond igazából.


22/L

2011. okt. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:37


Szerintem félreértjük mind a ketten, de ha nem is, ilyen bunkón akkor sem kéne beszélni egy lánnyal...


Szerintem úgy értette, hogy nehezen tartja elképzelhetőnek, hogy egy pasi szeressen főzni :)

2011. okt. 1. 11:38
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene.

Szakácsnak tanulok és több, mint a fél osztály fiú, akkor ennyi meleg lenne, te okos 22 éves?!


egy másik 22/L

2011. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!