Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem elfogadhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem elfogadhatatlan ez az új kapcsolati hozzáállás?

Figyelt kérdés
Egyre inkább azt veszem észre mind felnőttek, mind a kamaszok körében, hogy csak azért járnak egy bizonyos emberrel, mert épp nem akad jobb. Meg úgy jönnek össze, hogy nem is szeretik egymást. Nem akarnak egyedül lenni, ezért inkább belemennek egy ilyen sekély kapcsolatba. Ennek így semmi értelme. Mit ér egy kapcsolat szerelem nélkül?
2011. okt. 1. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat olyan szerelem nélkül, mint a leves Maggi nélkül.


F/16

2011. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a szükségletek kielégítéséhez ez is tökéletesen elég. Amúgy fogalmam sincs. A felszínes emberek megelégednek felszínes kapcsolatokkal is. Én is megpróbálkoztam vele a szükségleteim miatt és itt nem a szexre gondolok, hanem a szeretethiányra, de nem ment. Pár hét után úgyéreztem megfulladok... Immáron 1 éve vagyok egyedül és hiába kopogtatnak mindennap az ajtón, nem vagyok hajlandó senkit közel engedni magamhoz, mert nem érzem úgy, hogy eljött az ideje.
2011. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is elfogadhatatlan ami a párkapcsolati,családi hozzáállás manapság.

sőt sokszor már-már undorító.

18L

2011. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz.16/F.Én emiatt nem jöttem össze az eddig ajánlkozó 2-3lánnyal,és mind szerint bunkó vagyok,mert csábítottam őket aztán semmi a valóság az hogy barátilag beszéltem velük kb...
2011. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
A kapcsolat olyan szerelem nélkül, mint a Barátok közt Magdi anyus nélkül.
2011. okt. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is egy ilyen kapcsolatban, kész...

Én totál szerelmes voltam, az illető is, de külsőleg nem voltam neki a megfelelő... egy darabig tűrtem, de aztán menekültem!

Semmit nem ér a kapcsolat szerelem nélkül! Lehet elmúlik egy idő után, de legalább utána is jó lesz együtt, mert azért sok minden összefűz minket, nem csak az érdek, hogy legyen valakim.

22/L

2011. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
14:17-es, én is pontosan ugyanígy vagyok ezzel.
2011. okt. 1. 14:24
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyetértek! :/
2011. okt. 1. 14:25
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is gondolkoztam, hogy belemenjek-e egy ilyenbe, de az én helyzetem más. Reménytelenül szerelmes vagyok évek óta és ez nem fog megváltozni, de most éljek egyedül életem végéig? Az sem megoldás, de végül mivel egyszerűen képtelen voltam a tiszteleten kívül más érzést mutatni, nem mentem bele. Pedig egy jóformán tökéletes ember volt, de nem bánom,szenvedés lett volna az egész.
2011. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Walk With Me ***** válasza:
100%

Egyetértek. Sajnos nem azért jönnek össze a párok, mert tényleg együtt boldogok és összeillenek, hanem csak, hogy legyen valaki, aki a szexuális/érzelmi szükségleteket kielégíti. Pedig utóbbit így nem igazán lehet, mivel ilyen kapcsolatban nincsenek valós, erős érzelmek, csak valami kis "kedvelés", vagy talán még az sem.


A másik gond, hogy egyszerűen sokan összekeverik a szerelmet a fellángolással, szimpátiával + vonzalommal. Annyi ember lehet elsőre szimpatikus és vonzó a másik számára, de ez még közel sincs szerelem, és mégis összejönnek így, pár nap vagy hét "ismeretség" után. Aztán persze több idő után, mikor tényleg megismerik a másikat, rájönnek, hogy ez nem is az a valaki, akibe "szerelmes", holott azt a valakit csak Ő látta belé, amíg valójában nem ismerte a másikat.

2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!