Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a normális hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális hozzáállás?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek már 8 éve és a kapcsolatunkban volt szó hogy lehetne baba és akkor abbahagyom a gyógyszer szedését. De aztán én még szedtem tovább. 1 hónapja nem foglalkozik velem és rákérdeztem miért, azt mondta rosszul esett neki hogy szedem tovább a gyógyszert és ezek szerint csak hülyítettem.
2011. szept. 8. 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
igen volt szó a gyerekről, de én meg úgy döntöttem hogy még nem vagyok rá kész...
2011. szept. 8. 00:59
 2/8 anonim ***** válasza:
úgy döntöttél, csak nem szóltál neki? még jó, hogy rosszul esik neki
2011. szept. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéltétek és te tovább szedted. Jogosan haragudott. Most beszéljétek meg újra és ha mondod, te még nem akarsz babát, akkor már képben lesz a fickó.

Hány évesek vagytok?

2011. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Még te kérdezed, hogy normális-e a hozzáállása, amikor átb@sztad a fejét?

Én már kirúgtalak volna az első linkeskedésednél!!!

2011. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
mondd meg neki, hogy nem akarsz babát, ha nem érti meg, akkor mondd meg neki hogy keressen olyat aki akar, meg hajlandó végigszenvedni a 9 hónapot, hidd el, észreveszi magát...
2011. szept. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 BlackSword ***** válasza:
Már ne is haragudj, de átvágtad, mint azt a bizonyost a palánkon, és még neked áll feljebb, hogy haragszik rád??? Látom téged sem az eszedért szeretnek...
2011. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"mondd meg neki, hogy nem akarsz babát, ha nem érti meg, akkor mondd meg neki hogy keressen olyat aki akar, meg hajlandó végigszenvedni a 9 hónapot, hidd el, észreveszi magát..."


Te nagyon okos, ahelyett hogy itt fröcsögnél, olvass figyelmesebben. A kérdező beszélt a párjával arról, hogy itt az ideje egy gyereknek, ENNEK ELLENÉRE tovább szedte a gyógyszert. Tehát nem nemet mondott! Hanem (ha jól értem) szedte tovább a gyógyszert, míg a fickó abban a hitben volt, hogy most gyereket terveznek. Érted?

2011. szept. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
értem, de azt mondom, hogy ezek után mondja meg hogy nem akar mégsem...van olyan helyzet, ha a másik nagyon akar, akkor belemész csak hogy el ne veszítsd, vagy mert lukat beszél a hasadba...ebben az esetben megértem hogy igent mondott, de mégis szedi a tabit...mások még sexelni is hajlandóak úgy hogy nem is akarják, csak hogy el ne veszítsék a pasit...
2011. szept. 9. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!