Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 34 éves férfi miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 34 éves férfi miért nem tud 1 21 éves lányra (Nőre) Nőként tekinteni?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap este összevesztünk és olyan dolgok hangoztak el a szájából amit nekem nehéz volt végighallgatni..pl:Én akartam Tőled valamit??!!Nekem 1 Nőre van szükségem!!-mindezt gúnyosan..

És,hogy én még csak 21 vagyok és még csak lány,csajszi vagyok..de csodálatos Nő lesz belőlem..

És már kezd ez zavarni,és ez az önbizalmamra is lassan kihat..

Mégis,miért ne lennék én Nő?? állítólag koravén is vagyok,komoly,céltudatos,elvárom h bokoljanak nekem,elég távolságtartó is vagyok..tipikus Bak..


21/L


2011. okt. 13. 12:22
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
Nem tudom. bár én is szeretnék 34 évesen 21 éves barátnőt
2011. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:

Ha ezt így érzed és így így írod: " Nő lesz belőlem" , akkor már be is ismerted, hogy még nem tartod magadat annak.


Nemtom, én nem hogy 1 évesen, de már jóval korábban is Nő voltam és mindenki annak is tekintett. És nem tűrtem volna el senki szájából ezeket a szavakat... sztem egyet tehetsz: lapátra a bunkóval, mielőtt teljesen eltipor téged

2011. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
a "Nő lesz belőlem" mondatot Ő írta nekem...én magamat Nőnek tartottam eddig,majd elkezdte ezeket a hülyeségeket,h 26-27 évesen már Nőnek mondható valaki..
2011. okt. 13. 12:30
 4/51 anonim ***** válasza:
Magadat is lánynak gondolod még, kár ezen puffogni, ez van.
2011. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom milyen 21 éves vagy. Ismerek 21 évest aki NŐ, és ismerek olyat is aki tinédzser...

Valószínüleg ő nem tud nőnek látni,mert nem úgy viselkedsz vele ahogy egy nő viselkedne. Inkább mint egy kislány

2011. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Korosztályoddal mi a gond? 13 év korkülönbség van közöttetek! Oké, hogy azt a dumát mondják, a korkülönbség nem akadálya a szerelemnek, de én nem hiszek benne. Az ilyen láttán nekem mindig valami sántít a kapcsolatban.
2011. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

de pont ez az ,h legtöbbször Ő szól be nekem,h azért 21évesen nem kellene még ennyire komolyan gondolkodnom,meg a jövömet sem kellene még annyira tervezgetnem hanem csak buliznom..

meg,h soha senkinek nem kellett ennyit udvarolnia mint nekem mert eddig 1-2hét alatt letudott fektetni mindenkit és így lassan nem érzi férfinak magát mellettem...

2011. okt. 13. 12:44
 8/51 anonim ***** válasza:
Hollálá.Háát ha az én barátom ilyet mondana...Két lehetőség van ugyan nem ismerlek így nem tudok biztosan állítani semmit, lehet annyira még sem viselkedsz nőként, vagy csak a párod felfogásával van baj, hogy melyik férfinak mit jelent az hogy Nő pontosan az azért eltérhet.Valakinek az kell hogy legyen öntudatos vselkedjen nőként de még is jót lehessen vele vccelődni baromkodni, más ezt komolytalannak veheti és egy olyan nő ideálja van aki mondjuk többet ad magára és komolyabban gondolkozik pl nem minden baromságban látja meg a poént, aki mondjuk már a család alapításon gondolkodik.Nem tudom embere válogatja és lássuk be 21 évesen a nőiség talán mást jelent mint mondjuk 30 éves ként.lehet csak egyszerűen nem illetek össze a pároddal.Mióta is vagytok együtt?Mielőtt még azt hinnéd, hogy egy nálad jóval idősebb próbál kioktatni felvázolom az én helyzetem : 21 éves vagyok párom 36 F.Én a helyedben komolyan elgondolkodnék rajta hogy komolyan egy ilyen férfi kell-e nekem aki nem értékel a nőiségem:És így hogy érezd mellette magad igazi nőnek ha ő nem is tart annak.Azért 21 évesen már nincs rajta a tojáshéj a seggeden.Én is nőnek tartom magam és párom is engem, ehhez mérten is viselkedem .Az én gondolkozásom sosem volt olyan, mint a korombelieké, de még sem mondanám hogy 30 éves fejjel gondolkozom mindig pl.Jah és én is tipikus bak vagyok...Huhh nah de hosszúra sikeredett ideje befejezzem, remélem azért segítettem valamennyit.
2011. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:

Diezel


amugy tény,h ő is azt mondja,h őt azért zavarja az ekkora korkülönbség mert a későbbiekben ebből gond lehet és így nincs jövöje szerinte mert nem 4-5évről van szó..

a korosztályommal meg semmi gond nem lenne..először Őt is "korombelinek" hittem mert amikor találkoztunk akkor 27nek mondta magát...elhittem mert olyan fiatalos,sportos,meg kölyökképű..

majd amikor látta,h nem 1éjszakás téma vagyok akkor bevallotta ,h 33éves..

2011. okt. 13. 12:47
 10/51 anonim ***** válasza:
Most látom a kommentedet.Akkor még azt azért hozzá tenném hogy ha ilyeneket mond nekem úgy tűnik hogy nem gazán tervez veled hosszútávon csak bejött neki hogy nehéz volt meghódítania és mégis sikerült...
2011. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!