Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy egy szépnek számító hölgyemény csak azért tart maga mellett egy nálánál csúnyábbat, hogy ezáltal még szebbnek tűnjön a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát előfordul elég gyakran...
2011. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a csúnya? Hozzám mindig jönnek a barátnőim, hogy húú, de szexi pasit láttam, én meg ránézek és... ewww... Vagy fordítva. Mindenkinek más a szép.

Nekem pl van egy barátnőm aki nagyon szép szerintem és rengeteg hódolója van. És amikor vele vagyok, állandóan dicsérgetnek engem is. xD

2011. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. En szebbnek szamitok a baratnomnel kulsoleg. Ot viszont mindenki sokkal jobban szereti. Es o az aki elfogad engem minden hulyesegemmel egyutt is. 6 evvel fiatalabb nalam, de megis en tanulok tole, mert sokkal bolcsebb mint en. Szoval semmi koze a baratsagunknak a pasikhoz.
2011. okt. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, koncepció-e, de ha igen, hát párat már csúnyán megszívattam. Ugyanis az ilyen párosokból mindig a csúnyábbat kezdem "ajnározni", és nemegyszer össze is jött, a szép meg ott maradt, hoppon. :-P
2011. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez a dolog kétirányú. Tehát a rusnyább személy is előnyösen jöhet ki belőle azzal hogy megkaphat olyan férfiakat akiket amúgy nem, olyanokat akik nem kellenek a szebbnek. Lényegében ezért viseli el azt a tényt hogy a szebbel van együtt.

Egyébként azt elfelejtettem írni hogy az alárendeltjeiket általában legjobb barátnő címmel titulálják.

2011. okt. 1. 17:28
 6/12 mus musculus ***** válasza:
100%

'En szebbnek szamitok a baratnomnel kulsoleg.'

Ki szerint?

2011. okt. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én idegen emberekről beszélek akik szembejönnek az utcán. Nem akarom egyik pasit sem megkapni meg nem is tetszik az ő ízlése.
2011. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
miért egy valakinek szép és egy csúna lány nem barátkozhat ?? jézusom a férfi intelligencia -.-
2011. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mus musculus ***** válasza:
100%
Amúgy igaza van az uccsónak. Vagy te, kedves kérdező, talán küllem alapján válogatod a haverjaid?:D
2011. okt. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy kinek mi a szép azt döntse el mindenki maga, de sztem szemét dolog, fiúk is csinálják ezt
2011. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!