Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki szerelmi bánatban szenved? Ha igen miért, mi az oka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Megbasztak fizikából:(
2011. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az szenved benne aki jobban szeretett és elhagyták :\
2011. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én igen :/ Szerettem nagyon a barátnőmet,de ő nem törődött velem,és folyton csak szomorú voltam emiatt :( Szakítottam vele,annak ellenére,hogy szerettem,és azóta darabokban vagyok :/

F19

2011. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gőzerővel hajtottam egy lányra, belekeveredett egy nagyon csúnya dologba, szó szoros értelmében az életét mentettem meg, ennek a levét iszom 1 éve. Tudta mit érzek, de neki más kellett, azóta csak akkor keres amikor baj van... Mai napig megbolondulok érte, ugyanakkor fáj a szívem, ha rá gondolok. Alig beszélünk.... Gőzerővel keresek egy másik lányt akinek a "segítségével" kiszeretek belőle. Szerintem ez a legjobb módja, hogy mást keresek.

20/f

20/F

2011. okt. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én igen, ez egy reménytelen szerelem, ismerjük egymást, szoktunk beszélni, de egyrészt félek kezdeményezni, másrészt, meg szerintem csak haverként tekint rám. :(


18/l ő 20/f

2011. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
4 éve szerelmes vagyok az osztálytársamba :( Kegyetlenül fáj, hogy minden nap beszélünk, hülyéskedünk, és ő csak barátként néz rám :((
2011. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A reménytelen szerelmesekhez csatlakozom én is. Lány létemre bevallottam, h mit érzek, bár nem azért, mert reménykedtem bármiben is. Most mégis csalódott vagyok, hogy semmit sem mondott. Én fordítva megtisztelve érezném magam... Úgy érzem, h tálcán kínáltam föl a szívem, és tudomást sem vettek róla (azért nem áll messze az igazságtól). Barátként beszélünk, szinte naponta, mert úgy fontos vagyok neki. Nekem viszont minden alkalom azt jelenti, hogy nem vagyok elég neki... Jobb lenne nem beszélni, de nem tudom megtenni. Próbáltam pedig.
2011. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!