Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevetséges. Mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nevetséges. Mit gondoltok, milyen lesz a ma estém?

Figyelt kérdés
Egy olyan alkalmi kapcsolatba keveredtem bele, ami elégé érdekes. Kb másfél hónapja meg a dolog. Szex még nem volt, csak orál azt is csak ő nekem. Lett vna szex, de neki nem megy gumival(khmm vagy csak nem akarja) ezért inkább vártunk, míg hat a bogyó nekem. Ebben a másfél hónapban, hol keresett engem, hol nem. Hol jókat tudtunk beszélgetni, hol nem. Nem szeretem, csak vonzódom hozzá, és mivel más nincs a láthatáron így jó nekem. Viszont féltékeny vagyok, nem akarom, h mással legyen. Az igazat megvallva egy esély adtam vna ennek a kapcsolatnak, de ő!!! nem akarta hülye kifogásokra hivatkozva. Tnap este dumáltunk és mindent kiírtam magamból, ami bánt vele kapcsolatba, teljesen őszinte és kissé gúnyos voltam. Elvileg ma találkozunk, mit gondoltok milyen lesz a ma esténk? Megsértette, megbántottam tnap ebben biztos vagyok. Érdekes lesz egy megbántott büszke ffival tölteni a ma estét.... 19/L
2011. okt. 2. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Lényegében megválaszoltad a saját kérdések..


de mindent meg kell beszélni ma este vele és akkor lehet majd dönteni hogy szeretnétek-e ezt tovább vagy nem...

2011. okt. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megválaszoltam? huha, nem látom a fától az erdőt:) Vagyis nem tudom, h h válaszoltam meg. Megbeszélni? áhh, sztem felesleges. A ma estének egy célja lesz. Tudatom vele, h tovább ez nekem nem kell. Mert talán így tisztességes, vele meg velem szembe is.
2011. okt. 2. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:

a feneh.....a velem 1 korú lányok nagyon hülyék.

így mi lesz velem?

remélem csak 1 hülye pi.csa vagy a sok közül.

19f

2011. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2.: miről beszélsz???
2011. okt. 2. 10:18
 5/6 anonim ***** válasza:

nem vagy 100-as.

szállja magadba de ha már kinyalt baszasd is meg magad---1 re megy---

2011. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked lehet, h egyre megy, nekem nem...
2011. okt. 2. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!