Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Előny vagy hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Előny vagy hátrány ha egy 20 éves csajnak háza van?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 21:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
előőőny:D:D:D lehet hol kettesben lenni:P
2010. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
nálam hátrány. Ha az apja vette,tuti elkényesztetett. Más honnan meg,honnan lenne pénze?
2010. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, legalább tudunk hol kettesben lenni biztosan, viszont nem is akkora előny. Örülj neki, hogy van és kész.


üdv

2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

lehet,hogy megdolgozott érte,ez esetben óriási előny,mert tudom h nem nyávogós kis p*csa.

ha apja/volt barátja vette,akkor óriási hátrány.

2010. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ha már választani kell, inkább előny.
2010. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

én 18/L vagyok és van 2 lakásom.

sztem nem hátrány, van olyan hely legalább ahol kettesben tudsz lenni a pároddal..

örökölted? mert én igen.

Nemtudom , hogy ez hátrány-e.

pasim szerint nem, bár neki háza van. ő is örökölte.

semelyikünk neem gazdag és elkényesztetett.

2010. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha törlesztőrészletes akkor hátrány amúgy előny.
2010. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Dolgozok, hét 4 napján 12 órákat.:) Nem lettem elkényeztetve, csak meg tudtunk állapodni a tulajjal a részletfizetéssel, mert nekik teher volt ez a pici ház.

Csak arra voltam kíváncsi más hogy látja ezt. Egy darabig biztos nem mondom majd a pasinak ezt a témát. Köszi a válaszokat!

2010. júl. 2. 22:11
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem is van házam, én is örököltem. Sőt, még nyaralóm is van, amit szintén örököltem. Én nem szoktam hangoztatni, még a barátaim sem nagyon tudják (illetve nem jött még szóba).

Szerintem előny amúgy.

2010. júl. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

22 éves lány vagyok, és igen, a szüleimtől kaptam a lakást.

szerintem igen is előny, mert van hol laknunk a párommal.

nem hisztiztem érte, hanem azért vették, mert tudták, hogy ez egy hasznos befektetés.

nem hinném, hogy ez elkényeztetésnek minősül.


ha volt rá pénzük, akkor miért ne?

én sem bírnám végignézni, ahogy a gyerekem ki se lát a hitelekből, és folyton azon agyal, h miből fizeti be a számlákat...

2010. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!