Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak jó része miért kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak jó része miért kezd el trágárkodni, ha neten visszautasítod (netes ismerkedés)?

Figyelt kérdés

fenn vagyok társkeresőn, már 2 hosszú kapcsolatom is volt innen, tehát nem gondolom, hogy halott ötlet.

ha kapok levelet olyantól, aki nem szimpatikus általában írok választ, hogy sajnálom, de nem őt keresem, azért sok sikert.

erre a pasik fele általában trágár módon válaszol, hogy b@sszak kecskével, elmebeteg vagyok és társaik.

őszintén, ezt miért? erre mi szükség? minek blamálják ezzel magukat?


2011. okt. 2. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom azért vannak a netes társkeresőn, mert az életben sem tudnak normális kapvcsolatott kialakitani.
2011. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen vagyok, így nem tudok válaszolni. Bár közvetlen elutasítást se nagyon kaptam (vagy nem írt vissza vagy végül nem lett semmi a beszélgetésből)

ps.: amúgy már kezdem érteni, miért vannak a nők rossz véleménnyel a társkeresőről. :D

23F

2011. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ne törödj velük, ilyenekkel amugy se érdemes kezdeni és igy legalább tuti nem kacsintasz vissza ha késöbb mégis megtetszik.
2011. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mert féltékenyek b@szod...

Meg némi sértődöttségből...


21F

2011. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mire féltékenyek? de komolyan kérdezem.

egyszer egynek visszaírtam, hogy nem értem mire fel a trágárkodás, miért kell ezzel blamálnia magát. erre azt írta, hogy menjek orvoshoz vagy ugorjak le a tizedikről.

az ilyen normális?

2011. okt. 2. 15:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen beteg Férfiak és kész.


Amit viszont Én nem értek, hogy egy normális hangvételü levélre miért nem képesek váalszolni...

2011. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az egójukat sérti, hogy megint nem sikerült. Ők így vezetik le a dühöt, lehordják mindennek a nőt, megnyugtatva maguka tazzal, hogy nem velük, hanem a nővel van baj és így nem maradtak le egy jó nőről.
2011. okt. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek idióták, ne is foglakozz velük! Amúgy végre egy nő aki legalább kultúráltan vissza tud utasítani :) Nekem meg pont az a bajom hogy szinte minden nő csak egyszerűen csak se szó, se beszéd eltűnik. Olyan ember vagyok aki próbál tanulni a hibáiból, és talán legközelebb máshogy csinálni amit elronthattam...
2011. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit kell azon túlbeszélni, hogy vagy külsőre nem jöttél be vagy a 'szöveged' nem tetszett neki? Amúgy is ahány nő annyi ízlés, nem hinném, hogy ebből tanulsz. :D
2011. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!