Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex barátságban benne lennéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex barátságban benne lennétek lányok? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok nektek inkább a szexbarátság vagy az egy éjszakás kaland hat inkább kiábrándítóbban ?? lányok pl ha valakivel lenne alkalmatok valamelyikre megtennétek ? Én szívesen kipróbálnám inkább az elsőt(valakit érdekelne közös szimpátia esetén ?) de hogy ti mennyire vagytok kaphatóak rá, kinek mi fér bele ?? éves srác vagyok Írjatok kort és nemet is :D Köszi :D:D ha lehet rendes válaszokat várok
2011. okt. 2. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyikőtöknek sincs komoly kapcsolata akkor működhet a dolog.. (Bár úgyis összejöttök elöbb utóbb.)
2011. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
ne itt akarj dugópajtit keresni, te istenmajma.
2011. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a szexbarátsággal nincs semmi baj, leszámítva, hogy olyan nem létezik. addig működik, amíg valaki nem kezd el többet érezni (általában a lány), és akkor már nem lesz elég az, hogy csak szex, de felvállalni nem vállaljátok fel. Az egyéjszakás kalandban legalább nem sérül senki, ha meg összebújni is akarsz utána, akkor keress barátnőt. (24 éves lány vagyok)
2011. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van, de a fiú is sérülhet ha úgy áll hozzá sajnos... Szexbarátság nincs, mert annyira vonzó a közelség hogy az egyik partner akarja jobban a másikat! :\

22F

2011. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont, ahogy 20:44 írta.


Az egyéjszakással egyébként nekem semmi bajom, volt már pár és lehet lesz is még. Bár azért remélem most egyhamar még nem. Mindenki csak szexet akar, ennyi. Bár azért ezzel is vigyázni kell..tapasztalat.

2011. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez fogamzásgátlás téma?
2011. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mencs meg szerelem vagy belehalok menekülni minek ha úgysem tudok vagy szólj ha ezt előre megíírták szerelem szerelem mindenkiek igen legyen mindenkinek TACATA!!!
2012. szept. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem jelenleg is ilyen kapcsolatom van..összejárunk dugni hetente 3x 4x.. néha még egy kis filemzés is belefér..de nem jön be a srác felfogása..és így nem lesz semmi komolyabb..

2012. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!