Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a baráti puszi dolog hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a baráti puszi dolog hogy működik?

Figyelt kérdés
Eddig még a legközelebbi osztálytársnőimnek se adtam/kaptam, mostanában meg olyan lányok, akiket csak látásból ismerek is odajönnek pusziszkodni. 17F
2011. szept. 7. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
nemhogy örülnél nekixd
2011. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem pusziszkodok "barátilag"... Röhejesnek is tartom mikor az ilyen díszribik puszilgatják végig a mellettük álló 12 embert szépen sorba háromszor... :D
2011. szept. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányoknak nem szoktam adni, annak a néhány barátomnak pedig mindig adok. :)

De tök ismeretleneknek nem igazán. :D

2011. szept. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
elsős gimisek vagyunk és nálunk is divat hogy szinte mindenkit az osztályból 3szor végigpuszilunk
2011. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most nem kell "díszribinek" lenni ahhoz, hogy puszilkodhass. én is szoktam, de nem minden barátommal. igen, van akinek adok, pedig csak párszor találkoztunk, de csak azért, mert náluk "ez a szokás", vannak másik, akik olyan baráti körből származnak, hogy ölelést adnak, azokat megölelem. persze az tényleg idegesítő, ha naponta 5x végignyalnának, pedig csak összefutunk, de szerintem semmi gond a baráti puszival.

ha meg nem akarsz adni, akkor ne adj, kész :)

2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én nem tartom jó dolognak csak a legjobb barátnőim adnak egy puszit ha találkozunk mondjunk összesen 3 van 16/F
2011. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor én voltam gimis, még sajnos nem volt ez szokás. Viszont mikor kint voltam egy francia testvériskolánkban, ott meglepetésemre végigpusziltak a lányok.
2011. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Span ***** válasza:
Ez lassan már olyan mint a kézfogás... Szerintem ugyanolyan bunkóság visszautasítani...
2011. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!