Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tényleg annyira számít a külső, mint a fiúknál?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy a fiúknak az van beprogramozva genetikusan, hogy a legszebb lányokat válasszák párjuknak.


A lányoknál viszont az van beprogramozva, hogy ne a külső alapján válasszanak párt.


Akkor mégis mi az igazság?


2011. okt. 2. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét nemnek számít a külső. Ilyen egyszerű.
2011. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincs semmi beprogramozva, mert mindenkinek más az ideálja. Az meg természetes h azt választod aki számodra tetszik.
2011. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Walk With Me ***** válasza:
Mindkettő nemnek számít, csak mi férfiak vizuális típusok vagyunk, a nők meg úgy tudom nem, vagy Ők nem annyira.
2011. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jó, de ha ők kevésbé vizuális típusok, akkor miért számít nekik, hogy jó legyen külsőre a pasijuk?
2011. okt. 2. 22:16
 5/11 anonim ***** válasza:
A hangsúly a "kevésbén" van. Tehát a külsőn kívül más is számít.
2011. okt. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak akik fenn hordják az orrukat, nekik a külső számít.

Vannak a normálisak.

Aztán vannak, akiknek megfelelően előadod magad, és máris ábrándozó tekintettel bámulnak rád.


Utóbbi esethez volt szerencsém még az egyetemen. Nagyon tetszett egy csoporttársam, de úgy láttam, hogy valszeg külsőre megy. Aztán az egyik kövér, kifejezetten nem szép srác tartott egy kiselőadást valami irodalmi témából. Tényleg figyelemfelkeltő volt, de ahogy láttam, pont az én imádottamat nyűgözte le leginkább.

Aztán meg ha kellett, ha nem, bámulta a srácot. Én meg majd szétrobbantam. Komolyan mondom, hogy nagyon csúnyákat kívántam az illetőnek.

2011. okt. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"szerencsém" :D
2011. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a közhiedelem, de úgy tapasztaltam, h éppen fordítva van. A fiúk képesek egy szimpatikus lányt külsőre is szépnek látni akkor is, ha valójában nem az. A lányok épp ellenkezőleg, ha látnak egy nagyon jó pasit, belsőre is tökéletesnek gondolják.
2011. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
a lányoknak jobban számít. de lehet ellensúlyozni pénzzel.
2011. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor jó, mert helyes pasi vagyok (sok-sok lány szerint, én magam nem tartom nagy számnak külsőre) :D



Debrecen és környéki lányoknak adok esélyt az ismerkedésre. :)


Mert épp 3 lány is verseng értem, de nekem sajnos nem az eseteim külsőre. :/

2011. okt. 3. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!