Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van a lányoknak elvárásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a lányoknak elvárásuk a pasikkal szemben (pl:érettségi, lakás, autó, egzisztencia, megfelelő külső), amikor a szerelem elvileg arról szól, hogy elfogadjuk olyannak a másikat amilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 20:21
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
70%
mert egy olyan emberre vágyank,ki melett meglesz midnen ami kellhet az életben,ész, anyagi biztonság, szeretet és a gyermekeiket boldogoan nevelgethetikmajd míg meg nem halnak
2010. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
mert alapvetően minden nő a biztonságot keresi, amit tévesen sokan az egzisztenciával és a pénzzel azonosítanak...
2010. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
56%
ja 24f voltam ;)
2010. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
81%
az érettségi, és a megfelelő külső annyira nagy követelmény? és ti miért akartok csak olyan csajokkal szóbaűllni, akik olyan vékonyak, h elfujja őket a szél, a kicsi teltebb csajok meg " fuuj, undii ", meg " ti lefeküdnétek ducibb lánnyal? " -- jellegű kérdéseitekkel kiakasztatok. én nem vok duci, 173 cm, 61 kg. sztem ez nem számit kövérnek, meg ilyesmi.. de 1 érettségi olyan nagy gond?? annak már minden normálisabb embernek lennie kellene. pl. én utálom, ha a pasival nem lehet miről beszélgetni, nem tudja, h ki az a Salvador Dalí, és azt kérdezi, h jaa, az 1 dj?? meg hasonlók.. :S na, ezért.. meg azt se szeretem, ha vki azt válaszolja a szoktál olvasni kérdésre, h igen, ujsagot. :S
2010. máj. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
60%
az érettségi sztem nem egy nagy kaland. van aki csak diplomással fut. na?? mellesleg az ízléses külső nem genetika kérdése. éljen tisztán, legyenek igényei. úgy érzem nincsenek nagy elvárásaim. 20/l
2010. máj. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
De mi nem várjuk el a lányoktól(én legalábbis nem),hogy például érettségijük legyen vagy lakásuk.Mi csak annyit várunk el,hogy a lány kedves legyen és normális gondolkodású!
2010. máj. 16. 20:30
 7/44 anonim ***** válasza:
79%
szerintem ez úgy van, hogy alapból olyanba szeretnek bele, aki rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal. pl alapból olyannal kezd csak, aki külsőleg bejön neki, akivel értelmesen tud beszélgetni, akinek a jövője egy jó egzisztenciát ígér(egyetemista pl). a szerelem csak ezután jön.
2010. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
22%

20:25


Én nem tudom ki az a Salvador Dali és nem olvasok könyvet se, mégis van érettségim és egyetemre járok :) Szerencsére ez nem követelmény orvosin.

Amúgy igazad van. Amíg a férfiaknak is nagy igényeik vannak addig a nőknek miért nem lehetnek? Ha beköszönt a szerelem akkor meg már úgyis mindegy. Az nem válogat.

2010. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
78%
Salvador Dalí 1 festő volt, és elég gáááz, h nem tod.. én se képzőművészetre járok, de én már kiskoromban tudtam. ehh.. ez nem orvosi kérdése.
2010. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
69%
ja, és szürrealista festő volt, mostmár túl sok az információ, mi? :S
2010. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!