Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjak el egy lányt randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Jó elég hülye kérdés, de mégis hogy még életemben nem hívtam el senkit randira és már nem vagyok olyan fiatal :S A dolgot úgyértem, mondjuk köszönő viszonyban vagy a lánnyal, de semmi több, néha beszéltek annyi max. Hogy hívnátok el? Egy szia nem lenne kedved eljönni sétálni a hősök terére (mondjuk) megteszi? Vagy ennyire hülye vagyok hozzá és így fogok meghalni?

22F fősulis


2011. okt. 4. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kicsit beszélgetni vele, nem harapnak, és a fősulis lányok közvetlenebbek is. és úgy kérdezd, hogy "elmegyünk ide/oda?"

határozottan kell kérdezni, nem úgy hogy ha tudsz lenne kedved, meg "nincs kedved?"

2011. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó de ha nem ismerem őket?
2011. okt. 4. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Dugunk, vagy kólázunk?

2011. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem úgy születünk meg, hogy már ismerünk mindenkit. Ha nem kommunikálsz esélyed sincs, mitől félsz? Ha elutasítanak, nemcsak egy lány van a Földön. Ha kulturált nőnemű egyedeknél probálkozol, nem fognak megbántani, vagy lebénázni. Ha esetleg kifogsz egy ilyet, az meg az ő szégyene, nem a tied.

Vagy leszervezzünk neked egy randit? Kit szeretnél?

2011. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jössz baxni vagy baxol jönni?
2011. okt. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Határozottan kell mondani, hogy ma este ide meg oda megyünk és a beszívunk mint a szivacs a vizet és szanaszétkűddelek utána. Ha nemet mond, akkor is meg kell fogni a kezét és húzni kell. Ha 100 kilós debella állat vagy, akkor úgysem tud elmenekülni és eőszakkal viszed, vagy magadhoz bilincseled és úgy viszed.
2011. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én pl rendőr vagyok és nem mernek nemet mondani, ha randira hívom. Ha nem akar jönni, akkor fenyegetőzök, hogy majd megbüntetem ilyen olyan ürüggyel stb. Úgyis az a vége, hogy eljön, aztán max nem lesz belőle semmi, de a randiig mindig eljutunk, mert rendőr vagyok és rendőrnek nem lehet ellent mondani.
2011. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ahm, szerintem se utálják még eléggé a sündőröket...
2011. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sün vagy? Ehhezképest sikerült 75%-ot elérned, nem kis teljesítmény: Grat!
2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy így letörlek,de én akkor se mennék el veled,ha nem akarok,hogyha azzal fenyegetsz,hogy lecsuksz.

Bocsi....

2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!