Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjak el egy lányt randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Jó elég hülye kérdés, de mégis hogy még életemben nem hívtam el senkit randira és már nem vagyok olyan fiatal :S A dolgot úgyértem, mondjuk köszönő viszonyban vagy a lánnyal, de semmi több, néha beszéltek annyi max. Hogy hívnátok el? Egy szia nem lenne kedved eljönni sétálni a hősök terére (mondjuk) megteszi? Vagy ennyire hülye vagyok hozzá és így fogok meghalni?

22F fősulis


2011. okt. 5. 22:02
 1/7 The Situation ***** válasza:
21%
ha 22évesen nem tudsz randira hívni egy lányt akkor valószínű hogy igen, ennyire hülye vagy és így fogsz meghalni
2011. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Az ***** válasza:

szia cica jössz lego-zni?



Egyébként az ötleted jó, csak legyen hozzá merszed!

2011. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha mondjuk értelmes a csaj nempedig buta pítsa akkor odamész hozzá határozottan csajok szeretika határozott pasikat és eztmondod szia szeretnélek megismerni bennevagy egy sétában? vagy valami hasonlo lényeg h no para és légy határozott :) add önmagad sok sikert
2011. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szia lenne kedved eljönni velem az állatkertbe megnézni az emberszabásúak nemi életét?


ezzel finoman (spojlerezel :P) arra, hogy szexuálisan bevállalnád.

2011. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemrég tetted fel ugyanezt a kérdést....
2011. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Szia! Randiznál velem?"
2011. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Oda mész a csajhoz és ezt mondod: Csá cica! gyere elviszlek egy randira fát fogsz vágni az erdő ben!
2011. okt. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!