Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? L/15 (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? L/15 (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó, én most kezdtem a gimit, ő meg 12.es, nagyon smáros egy pasi. Sok csajt fűz, mindenkivel szemezik kikezd, meg is teheti mert nagyon nagyon helyes. Tegnap beszólt nekem az iskolába menet hogy: Nem kéne ilyen hangosan beszélni. A barátnőimmel beszéltem, ő meg jött mögöttünk. Azt hihette hogy ő volt a téma. Flegma volt. Aztán ma a suli végén látom hogy ül 1 padon, és végig engem bámul, én próbáltam nem oda nézni. Megismerkedjek vele és jelöljem be facebookon, vagy hagyjam a fenébe??
2011. okt. 4. 15:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelcsizd be fészbukon a smáros pasit.
2011. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként te megnézed a válaszokat, vagy csak vágólapon marad a kérdésed, hogy állandóan ezt kérdezgeted? A srác egy egoista bunkó aki csak szórakozik a lányokkal ennyi. Komolyan holnap is meglátom ezt a kérdést elküldelek a p*csába. :@
2011. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már pedig ha ő küld el a p*csába, akkor nagyon el leszel küldve. ;)
2011. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha te fogsz kezdeményezni akkor csak kifog használni hagyd a fenébe ha valamit akar majd megszolit vagy ha nyuszi bejelol fb n
2011. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, de itt már más a kérdés. Itt az a kérdés, hogy bejelöljem-e nem az hogy miért volt ilyen.
2011. okt. 4. 15:13
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha össze is jössz vele meg fog b@szni, és elhagy.

Most ez megéri?

2011. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bejelölni bejelölheted, de ne gondold, hogy éjféli szerelmes szerenádot fog neked adni és megkéri a kezed. Valószínű csak dugni akar.
2011. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy nektek, tiniribancoknak az ilyen műmájer senkik kellenek!
2011. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%-os, ha téged ez zavar, akkor miért a tiniribancokra buksz?
2011. okt. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem csak ilyen barátaim vannak (mármint sima barát barát) mint ez a srác, valahogy ezzel a típussal marha jól kijövök. :D Higyjél nekem, ismerem őket, mint a rosszpénzt, ezek aztán a szexen kívül másért nem hajtják a csajokat.

Mondjuk ha azt akarod, arra még jók is lehetnek, bár mivel önzők, nem valószínű. hogy egyáltalán élveznéd, de nagy lamúr... az sose lesz. :D

20L

2011. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!