Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találom a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom a párom?

Figyelt kérdés

Sok szép lány van külsőre, de hol van az a lány, aki a szép külső mellett szép belső értékekkel is rendelkezik?


Nincs egy szép lány sem, aki méltó lenne, hogy szeressem és becsüljem?


21/F


2011. okt. 4. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hova sietsz ezzel? :D Ráérsz még ....
2011. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van, csak az foglalt.
2011. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert nem keresed.
2011. okt. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert olyanok mint a parkoló, az összes foglalt már, amelyik mégse az meg vagy rokkant vagy fizetős.. xD
2011. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 29%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:46


te meg hogy lettél így leszavazva? xD


remélem, hogy nincs igazad, bár egyetértek abban, hogy tényleg egyből azzal indítanak, ha ismerkedem velük utcán, hogy foglalt vagyok


de sokan csak lerázni akarnak szerintem

2011. okt. 4. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Mik az elvárásaid? Milyen belső értékekre gondolsz? Ja és mi az amit te nyújtani tudnál ezeknek a hölgyeknek?
2011. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

külsőre: inkább vékony, alacsony, szép arcú lányok jönnek be


belsőre: kedves, értelmes (de nem kell, hogy Einstein legyen csak látszódjon, hogy nem egy analfabéta primitív, bunkó lány), hűséges ( ribiket rühellem, sajnos sokkal találkoztam), humorérzéke is legyen ez nagyon fontos, lehessen vele jókat nevetni, tréfálkozni, tudjon igazán szeretni engem, mert én is nagyon ölelgetős, puszilgatós típusú fiú vagyok


én: külsőre ne várjatok csodát, de a képeim vagy a való életben ha láttok mindent elárul, hogy miért nincs sikerem


belsőre: kedves, érzékeny, sajnos sértődékeny vagyok egy kicsit meg elég makacs tudok lenni bizonyos dolgokban, viszont nagyon tudnék szeretni, ha találnék arra méltó lányt és érte sok mindenre képes lennék úgy érzem, amit megígérek azt betartom, szülinapokat nem felejtem el, de a névnapokat sajnos igen :D


hát írhatnék sok mindent magamról, de én inkább élőben szeretnék ismerkedni lányokkal, mert szerintem úgy lehet igazán őszintén meglátni a másik embert, írni mindent lehet neten meg


amúgy hajdú-bihari vagyok, bár tudom, hogy ha eddig akkor ezután sem fogom neten megtalálni a párom, de ha már itt a lehetőség akkor élek vele, ezért adtam meg a megyét, ahol élek

2011. okt. 4. 16:19
 8/12 anonim ***** válasza:
A szépséget ugye úgy érted hogy belülről sugározzon a szépsége? Optimista vagyok. Csak mert ha neked az a fontos hogy szerethess valakit, akkor gondolom, hogy nem az a lényeg hogy Miss Universe akárkivel járj. Igazából persze tudom, hogy a külső is fontos, de az nyilván a szép lányoknak is az:) Nem nagyon ismerek H-B megyeieket, úgyhogy nem mondom, hogy hemzsegnek arra az értelmes, csinos lányok, de Magyarországon sok a szép lány, úgyhogy fix hogy ott is akad 1-2. Csak lehet hogy nekik meg te nem tetszel. Vagy hogy a te szavaiddal éljek: az ő szemükben nem vagy méltó rá hogy szeressenek és becsüljenek. Olyan lányokkal is próbálkoztál már akik elsőre nem tűntek olyan szépnek? Vagy attól lesz méltó valaki a szeretetedre hogy annyira szép? Lehet, hogy egy rakat lány mellett mentél el akik hűségesek és értelmesek, akik talán első pillantásra nem tűntek olyan szép arcúnak, de ha megismerted volna őket akkor rögtön szebbek lettetek volna egymásnak. Ezeket én mind nem tudom, csak találgatni tudok mivel nem ismerem az előéleted:) Csak abból a mondatodból tudok kiindulni, ami elég nagyképűnek hat: "Nincs egy szép lány sem, aki MÉLTÓ lenne, hogy szeressem és becsüljem?" Nem akarom azt feltételezni, hogy olyan lányt keresel aki szebb nőben mint amilyen te vagy férfiban (ha érted hogy mondom:)). Persze kereshetsz így is, de akkor ezt a "méltó" szöveget inkább hagyd el, mert eléggé visszatetsző. Ha mégis náladnál szebb párt keresel, akkor lehet hogy ez az oka, amiért nem találsz párt. Mert hogy a legtöbb embernek nagyjából ugyanaz tetszik, és ha te nem tetszel a legtöbb embernek, akkor kisebb az esélyed a legszebb nők egyikét megkaparintani, mert túl nagy a konkurencia. Felszínes dolognak tűnhet, de ne ítélj el ezért senkit, mert neked is lényeges a külső.
2011. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

meg fogod találni,nyugi :)

csak még nincs itt az idő

20l

2011. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azt, hogy nem méltó hozzám, a belső tulajdonságaira értettem.


Amúgy meg nem vagyok ronda én sem, sokan mondták már, hogy helyes vagyok és voltak is szemezések, de én nagyon félénk vagyok mondom, így nem merek kezdeményezni sem, hogy megtudjam tényleg tetszem-e azoknak a lányoknak viszont.


Sajnálom, de nekem alap, hogy csak ahhoz vonzódom, aki tetszik a többi lány havernak lehet max.


De mi így működünk, ezt a természet diktálja, a lányoknak meg nem a külső kéne, hogy az elsődlegese legyen, de nem fogod előadást tartani itt, úgyhogy befejezem. :D

2011. okt. 4. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!