Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem találom a párom? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom a párom? Nem értem, hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ha nagyon tetszik egy lány és ezt randivá, később kapcsolattá akarom változtatni, valami mindig közbejön és max két hét után vége - az ő részéről. Vagy még az első randi sem jön létre.

Ha kompromisszumra megyek, akkor a túloldalról minden OK, én meg azt sem tudom, hogy hogyan vessek véget a dolognak, hogy minél kevésbé bántsam meg. Ez már jópár év tapasztalata és félek, hogy így marad az idők végezetéig. Nekem úgy tűnik, hogy mindenki van valakivel és mindenkinek sikerül ezt megoldania rajtam kívül. Hogy van ez?


2009. okt. 22. 14:11
 1/3 anonim válasza:
100%

Sohase add fel kérlek!A mondás hogy zsák a foltját.....ugyanis igaz:)Mindig olyankor kopogtat a szerelem amikor legkevésbé várnád!

Tudom hogy vannak emberek akiknek őrült nehezen megy,de próbálj meg úgy éni hogy társ nélkül is egész legyél,és vidám,mert az nagyon vonzó tud lenni:)

2009. okt. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenki azt mutatja a világ felé, hogy semmi baja, és mekkora király. Ezért sokszor nem is fogsz látni ilyesmit. Nekem is van egy ilyen gondom, most bogozom mitől van, és hogy tudom megváltoztatni.
2009. okt. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindkettőből az a tanulság, hogy mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Igyekszem ehhez tartani magam.
2009. okt. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!