Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte mindentől képes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte mindentől képes vagyok nedvesedni. Ez sok (szűz) lánynál van így?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, igazából még sosem volt barátom, nem is voltam együtt senkivel. Most úgy néz ki hogy alakulgat egy kapcsolat. Én hosszútávban gondolkodom, tehát nem arra megyek hogy első adandó alkalommal durr bele, csak tudom hogy előbb utóbb eljön az idő és kicsit megrémültem.


A kérdés igazából régóta foglalkoztat, mivel ha csak szimplán elképzelem azt, hogy együtt vagyok azzal akit szeretek és közben simogat, csókolgat, netán komolyabb dolgot csinál, akkor azonnal szinte pár perc alatt teljesen "elázok" de nem kicsit, hanem nagyon, meg akkor is ha mondjuk egy olyan könyvet olvasok amiben erotikus jelenet van..Az állaga meg ilyen nyúlós. Gondolom ez minden nőnél ilyen.


Csókolóztam már szintén ugyanez volt, de olvastam, hogy ez sok mindenkinél előfordul.


Szeretném megkérdezni tőletek, hogy az nem visszataszító ha egy lány bugyija eléggé nedves és látszik is? Tudom kicsit hülyén fogalmaztam, nem vagyok tudatlan, csak nem nagyon tudom, hogy a fiúk körében mi számít manapság normálisnak/elfogadhatónak.


Ezt a kérdést azért nektek tettem fel, mert nem nagyon szeretnék ezekkel senkit letámadni vagy zavarba hozni.

Mindenki normális véleményére kíváncsi vagyok.


Előre köszönöm a válaszokat.


2011. okt. 4. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretném,ha tölem nedvesednél..x)
2011. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nyami !
2011. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Else tudod képzelni mennyire jó ha egy lány szinte 'tocsog' annyira nedvesedik ;) Lehet h neked kellemetlen, de a fiúk többsége odavan érte. 20f
2011. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hű :D
2011. okt. 4. 17:18
 5/13 A kérdező kommentje:
hát ha ez tényleg bejön a fiúknak akkor megnyugodtam :)
2011. okt. 4. 17:19
 6/13 anonim ***** válasza:
normális. minden egészséges nőnél így van
2011. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Rég olvastam ilyen kérdést, ami normálisan van feltéve és a magyarázat is normális.

Nyugodj meg, imádjuk mi fiúk :)

2011. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már 6 éve nem vagyok szűz, komoly kapcsolatom van már évek óta, de én is így vagyok ezzel :). Szerintem ezt embere válogatja, nem tapasztalatfüggő.
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Melyik városban élsz? Én szívesen kinyalnálak. Írj privit.
2011. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legjobb.:D főleg, ha a fiúnak sikerül is megéreznie, mert akkor attól ő is boldogabb lesz, meg még jobban beindul, főleg ha tudja h mi is az, és mitől van.
2011. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!