Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Valaki hajlandó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valaki hajlandó lenne egy szűz fiúnak elvenni a szüzességét ha megkérne rá? Ti hogy viszonyulnátok egy ilyen fiúhoz?

Figyelt kérdés
21/F
2011. okt. 25. 22:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi különbség csak kicsit hamarabb megy el, viszont akár kétszer háromszor is lehet.
2011. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Smartguy86 ***** válasza:
80%
Szánalomból dugjon veled valaki? Attól mi lesz jobb?
2011. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%

hát ha egy fiu 21 évesen még szüz annak biztos van vmi oka

pl nem tom mongyuk ronda

na akkor nem hiszem

ha jól néz ki max de az meg má nem szűz

szóval ez igy nem jön össze

2011. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Felteszek egy komoly kérdést, és ilyen gyerekes válaszok jönnek!


Kösz szépen! Mondjuk ti úgysem érthetitek a helyzetemet. :(

2011. okt. 25. 22:50
 5/30 Smartguy86 ***** válasza:
91%

"Mondjuk ti úgysem érthetitek a helyzetemet. :("


Mi nem... avass be! Miért van neked annyival nehezebb helyzeted? Mi akadályoz meg benne, hogy elbeszélgess egy lánnyal?

2011. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:51


önbizalomhiány, félénkség, alacsony is vagyok és nem is szép :(


akiknél próbálkoztam mind foglaltak voltak vagy látszott, hogy nem érdeklődnek úgy irántam,mint én irántuk :/

2011. okt. 25. 22:53
 7/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem késel le semmiről tesa, csak próbálkozz :) Én még csak 19 vagyok, de nem kell elsietni a dolgot, csak találd meg a megfelelőt, és ne add oda egy semmirekellőnek.
2011. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:05


de én már biztosan tudom, hogy ez így nem fog sosem párkapcsolathoz vezetni és így bizony én is úgy járhatok majd, mint az egyik itteni 30-as szűz férfi


higgyétek el én mindenhol és sokféleképpen próbálkoztam, ismerkedtem lányokkal,


nekem még csak nem is leeht felhozni, hogy nagyon válogatós lennék, mert minden nap látok rengeteg lányt, aki tetszik külsőre csak ismerkedni nem szoktak esélyt adni a kis tündérek sajnos :(

2011. okt. 25. 23:09
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
nem xD elképzeltem a szituációt. sétálok az utcán szembejön egy srác. Szia... rendes lánynak tűnsz. tudod én szűz vagyok. nem dugunk? xD hát nem valószínű. csak olyannal feküdnék le akivel járok már egy két hónapja :D
2011. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:19


na látod épp eza baj, hogy esélyt sem adtok nekem még a megismerkedésre sem, pedig nem vagyok én olyan szörnyű vagy lehet épp az baj, hogy túl jó fiú vagyok?

2011. okt. 25. 23:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!