Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a padtársatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a padtársatokba lennétek szerelmesek?

Figyelt kérdés

Márvagy 1 hónapja mellette ülök és nagyon édes. Mindig segít ha nemtudok valamit, hülyéskedik órán, ha rosszkedvem van felvidít, stb. Multkor amikor kérdeztem tőle az eggyik feladatot, odahajolt és megnézte, és miközbe magyarázott visszafordult, és véletlenül olyan különösen közel kerültünk egymáshoz és 4 másodpercre lefagytunk... (remélem értitek ... :D) és ez nemtom hogy jelentett-e neki valamit. De jól kijövünk egymással meg minden de nemhiszem hogy Ő képes lenne velem járni ... :( ... De én nagyon szeretem ...


(Léccives bunkó beszólásokat NE írjatok! Köszi!)


L/14


2009. ápr. 28. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Szerintem várd ki a végét! Úgy értem,ne csinálj semmit, maradj olyan,mint most, ne kezdeményezz semmit! Az írásod alapján kölcsönös lehet a vonzalom,de lehet megijedne még ha bepróbálkoznál. Előbb-utóbb haladni fog a dolog valamerre, lehet bátrabb lesz, és lépni fog. De ne siettesd a dolgot. Tudod,a fiúk később érnek :) De elég valószínű,hogy bejössz neki. Szorítok neked,és türelem!

2009. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem várja egy kicsit, de hogy ha nem történik semmi, tedd meg az első lépéseket :)
2009. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, Köszi, erre a kis biztatásra szükségem volt ... :D
2009. ápr. 28. 18:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy a másik oldalán is ül egy lány akivel elég jól kijön és .... lehet hogy csak én vagyok hülye :S
2009. ápr. 28. 18:30
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ezt sajna neked kell tudnod :S
2009. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Avalanche ***** válasza:

Én is voltam már szerelmes a padtársamba, de nekem sajnos nem jött össze. =/

Egyébként ha tényleg jól kijössz vele és megértitek egymást, már csak rajtad múlik, hogy mi lesz a vége (figyeld a reakcióit, sokat elárulhatnak). =)

Sok sikert.

2009. ápr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Sok sikert kívánok! :) Remélem jól fognak alakulni a dolgok.
2009. ápr. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!