Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az h megszakistássa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az h megszakistással szexelni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Inkább nézd meg a simson megszakítós gyújtását.
2011. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a férfi elélvezés előtt kihúzza a péniszét a nőből.

Baromira nem megbízható módszer, 100 nőből egy év alatt 35 teherbe esik ezzel a módszerrel.

2011. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt hogy mielőtt a férfi elélvezne, azelőtt kiveszi a f.szát. kb ennyi röviden tömören.Bár ez alatt sok mindent lehet érteni hogy megszakítással,de általába erre szoktak gondolni, kérdés hogy te mire gondoltál.
2011. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"Baromira nem megbízható módszer, 100 nőből egy év alatt 35 teherbe esik ezzel a módszerrel."


Ez aztán baromira hivatalos statisztika.

2011. okt. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Ez aztán baromira hivatalos statisztika."

igen, az.

2011. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
valami ijesmit hittem,de mostmár értem..én ezt nem szoktam alkalmazni..:D
2011. okt. 4. 22:16
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Akkor én nem tartozom abba a 35-be, levetítve a 3 éves átlagomat sem estem teherbe!
2011. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

22:17

Egyet értek,2 éve megszakitással vagyunk együtt a bnömmel és mindenki lehurrog meg kinevet h ilyen nincs,mert biztos terhes..:D

22/F

2011. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hivatalos statisztika te f*szkalap (már elnézést a szóhasználatért).

Mert szted te vagy a hivatalos statisztika? Mert te 3 év alatt nem estél teherbe, akkor már senki se fog?


Pearl indexnek javaslom nézz utána, ugyanis onnan származik az általad baromságnak titulált statisztika. Elhiheted, nem 100 emberrel végezték el.

2011. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

F@szkalap az anyád.csicska gec! vitatkozni vagy itt vagy válaszolno a szájbab@szott kérdésre..IQ zseni,menj aludni inkább,mert lövok a pizsit

a 22/F

2011. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!