Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexelni akar? El...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexelni akar? El tudnám érni, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már régóta tetszik. Kétszer smároltunk, második alkalommal kijelentette h, tudja h bejön nekem(ezek után kinek nem egyértelmű?!), de nem mondtam rá semmit. Én is bejövök neki, de úgy érzem mégsem akar tőlem mást, csak szexet. Be is próbálkozott, de nem hagytam magam (változik a világ, de nekem fontos h a szüzességem ne akárhol, akárkivel veszítsem el). Korábban beszélgettünk is erről, hogy az első együttlét nálam csakis kapcsolatban, szerelemből lehetséges. Mondogatta is, hogy összejövünk, rá is kérdezett egyszer, de nyilvánvalóan nem komoly, mert nem tesz érte semmit, nem udvarol igazándiból (szokás még?:) ). Hogyan érjem el, hogy osztálytársból/barátból több legyen? 18/L
2011. okt. 23. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vele sehogy nem fog ilyesmi összejönni,max dugás.
2011. okt. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szokásos. Azt hiszed, hogy majd melletted megváltozik. K.rvára nem fog. A célja elérése érdekében úgy fog tenni, mintha megváltozik, de folyamatosan próbálkozni fog. Ha nem jön össze, akkor keres valaki mást, akivel sikerül.
2011. okt. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 loverbitch ***** válasza:
100%
Miért akarnád elérni? Magad is tudod,hogy nem lenne értelme. Az, hogy bejön, még kevés. Eleve rossz indítás, ha már meg kellett kérdezni. Jól teszed, ha vársz olyanra, akit tényleg szeretsz. Nem éri meg az ilyen pasi a fáradtságot sem, amit a kérdés leírására pazaroltál, nem ő kell Neked!
2011. okt. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lol akkor olvasd még egyszer a kérdést. komolyan gondoltad? mert akkor csak sajnálni tudlak... vasból hogy csináljak aranyat? :)
2011. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!