Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes Gésa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól érdemes Gésa golyókat venni?

Figyelt kérdés
Kicsit idétle na kérdés, fogalmazzunk úgy, hogy egy 16-17 éves lánynak felesleges-e ? Vagy ez inkább vaginához kötött kérdés?
2011. okt. 5. 11:07
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Azt mondják, elvileg, hogy szűkebb lesz tőle, intenzívebbk érzései lesznek..

Am én húsz leszek lassan, ő 16, de tökéletes teremtés.. az igazi szándék az, h hátha könnyebb lesz neki csúcsra jutni hüvelyből is, mert eddig csak csikló által sikerült.. Nem azért mert túl vékony lenne (4cm átmérőju korul lehetek), de volt már szűkebb, meg tágabb p*ncival dolgom, és mindkettő eltudott menni a f*rkamtol.. de ez már off am bocs.. nemtom mennyire fugg attol, h mien átmérőjű vagyok. :)

2011. okt. 5. 13:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem szűkebb, hanem ő tudja "állítani", ha esetleg kicsivel vékonyabb vagy, mint ami neki örömet ad, akkor ezzel a technikával képes lehet elérni a hüvelyit is.

Egyébként őt megkérdezted erről? vagy te úgy döntöttél, hogy márpedig gyakorolja!? az mindenképp igaz, hogy ha az izmokat edzik, az hasznos. akár most, akár később a szülésnél.

2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
nem kérdeztem meg, bennem merült fel spontán az ötlet, mert állítása szerint teljesen tökéletes vagyok számára, és eddig senkivel sem szeretkezet ilyen jókat/jól, azt mondja, h vele van a baj, h nem tud elmenni..
2011. okt. 5. 15:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező. 16-17 éves korban hidd el elég szűk. Később is az lesz. Az való igaz h edzi az izmokat, de ettől nem lesz hüvelyi orgazmusa. Nők nagy részének nincs is. Neked kell rájönnöd mit kell stimulálnod ahhoz h benti orgazmusa legyen. De ha segédeszközzel próbálnátok meg szerintem gpont stimulálóval többre mentek.
2011. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
És hozzátenném, h nem könnyű rájönni a dologra. Általában az ember pisilés szerű dolgot érez és ezért ,,leállítja" magát. Ha görcsösen akarja az sem jó. Nincs vele semmi baj de hát most őszintén 17 éves. Ezt ki kell tanulni.
2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

jaja, mikor nagy ritkán sikerülne elmennie, leállitod, és halkan mondja, h de pisilés rájon, de most h abbahagytam nem kell.......nagyon ki tud égetni ilyenkor : D

de remélem változik, ahogy nő..

2011. okt. 5. 15:36
 17/19 anonim ***** válasza:

mi lenne, ha előbb megpróbálnátok úgy elérni a hüvelyit, hogy nyalod, és közben ujjal megkeresed a g pontját, és így a kettőt egyszerre stimulálod, majd a végén, amikor nagyon közel vagytok, akkor a nyalást abbahagyod, és csak ujjazod?

ha ez kevés neki, akkor azonnal vissza tudsz térni a nyelveddel is, és biztos orgazmusa lesz! (persze közben folytatod az ujjazást!)

2011. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
oks beprobáljuk ha hétvégén találkozunk ;) koszi
2011. okt. 5. 22:27
 19/19 anonim ***** válasza:
majd írj, milyen volt!
2011. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!