Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jön oda hozzám, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön oda hozzám, ha egyszer tetszem neki?

Figyelt kérdés
Egy bulin összeismerkedtem egy sráccal, nagyon jól néz ki, meg, aranyos...csak túl rámenősnek gondoltam, ezért mikor megfogta a derekam, én megfogtam a kezét, és ellöktem a kezét magamtól, majd a vállaimat maszírozgatta, de szintén eltoltam magamtól. Azóta egyfolytában engem bámul, de mégse jön soha oda hozzám. Miért? Mit tegyek?
2011. okt. 5. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
2x visszautasítottad, szerinted miért nem megy oda hozzád te észlény?
2011. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mit várt, hogy fél órája ismer és már belemászik a privát zónámba?
2011. okt. 5. 13:04
 3/9 anonim ***** válasza:
elsőnek van igaza, most már ha akarsz valamit, akkor neked kell cselekedni, a fenntartásaidat meg tartsd meg magadnak :P
2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy buliban mit vársz? Ha tetszett, minek lökted el? Legközelebb gondold át, mit csinálsz.
2011. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted, hogy ellökted a kezét, de mondanod kellett volna, hogy miért, vagy legalább feldobni egy témát, hogy lássa, dumálni azért akarsz vele.
2011. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem értem a női agyat...
2011. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

most neked kell megtenned az első lépést.


oda mész hozzá megmondod neki hogy túl gyors a tempó, még nem is ismered de már taperol, de azért megadod neki a számodat hogy majd valamikor hívjon fel. ... vagy csak elsuhansz mellette és kezébe nyomsz egy cetlit a neveddel és a telefonszámoddal vagy a facebook-elérhetőségeddel.


ha kíváncsi vagy milyen a csábítás férfi szemszögből itt egy nőcsábászfórum:

[link]

2011. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy faluban lakunk, amúgy meg azért nem hagytam magam, mert már elötte pár nappal is ájjuldozott, mikor meglátott rajtam egy mini szoknyát, és gondoltam, hogy egy éjszakára kellenék neki, és reméltem, hogy utána folytatja a dolgokat, de azóta csak bámul.
2011. okt. 5. 13:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezért nem nyúlok egy csajhoz sem, volt, aki egyenesen azzal fenyegetett, amikor közelítettem felé, hogy megver, ha hozzáérek.


A nők teljesen érthetetlenek tudnak lenni sokszor.

2011. okt. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!