Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Találkoztam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Találkoztam egy fiúval, és nem ismertük egymást. Utána felkeresett, és járni szeretnénk, de nagyon messze lakunk egymástól. Azt mondta tetszem neki, de mégis egyszer a mellemre azt mondta hogy kicsi, de utána mondta hogy csak viccelt.

Figyelt kérdés
Már azt tervezi mikor feküdjünk le, de mondtam neki hogy egy vagy minimum fél évnél előbb nem szeretnék, nagyjából úgy érzem megértette, de szülinapján már akarja ami 5-6 hónap múlva lesz. Mit tegyek? Járjak vele vagy ne? Mert tényleg nagyon bejön. De nem tudom mit tegyek, csak normális válaszokat légyszi.
2011. aug. 28. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"azt tervezi mikor feküdjünk le"... nekem ebből az jön le, hogy meg akar kefélni, és szélnek ereszt.

béla voltam

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak a szexre megy, nem igaz nem veszed észre...ha neked egy ilyen kell, te döntsd el, nekem biztos nem kéne ilyen, aki még ennyire az elején már ilyet beszól ha csak viccből is h kicsi a mellem...szánalmas, ebből szted mi lesz később??főleg h még távkapcsi is..egyszer majd jól megb*sz azt ottis hagy..
2011. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

szerintem is hagyom az egészet, de nem olyan fiúnak tűnt..:(

2011. aug. 28. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!