Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha valaki átlagos kinézetű, okos, ügyes és nagyon sok mindenhez ért, azt nem nézik semmibe sem a lányok, csak azt ha valaki kigyúrt, sármos stb de mégis bunkó és egy nagy kontár azt mégis többre becsülik?

Figyelt kérdés
Nem túl igazságtalan dolog ez? Jó most nem egy ronda embert kell elképzelni, hanem egy tök átlagos kinézetű fickót, aki otthon is megcsinál mindent, fúr, porszívózik, kapál, stihlezik, fátvág stb. Mégis az ilyen kis nyálas gyerek kell a csajoknak, aki soha hozzá nem nyúlt semmihez a zseléjén kívül. Nagyon kezd elkorcsosulni a világ úgy vélem.
2011. okt. 12. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
ne nyafogj, az nemn férfias.. és ti miért szeretitek a plázap.csákat?? na? ugyanaz a kérdés..
2011. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ez van 17f
2011. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a plázacicákat. vmelyik nap is néztem azt a való világot, és van ott valamilyen Dia plázacicaként, de az olyan buta mint a Nagyalföld. Egy értelmes szót sem tud kimondani, sőt róla a butaság. Ezért sem szeretem a plázacicákat.
2011. okt. 12. 10:59
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez baromság, már bocs. Attól, hogy te ilyen vagy és nem találsz lányt, nem jelenti, hogy ez az általános. Ha az utcán körbenézel, nem csak modellcsajok és modellpasik járnak kézenfogva.

Az én barátom pont olyan, amilyet leírtál, mégis lett barátnője.

2011. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na jó én is látom, hogy általában nem szupercsajok szuperpasikkal randiznak, meg fordítva sem, de nekik vmiért mégis könnyebb. Pedig a nagy részük, nem ért semmihez. Apuka alájuk nyom egy kocsit, ami ha elkezd füstölni vmi a motorháztetőben, akkor összefoshsák magukat félemükben, ahelyett, hogy belenéznének, hogy mi lehet a baj. A csajok egy részének meg mégis ez az analfabétizmus kell. Nem undorító?
2011. okt. 12. 11:03
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Üdv a klubban. Ez azért van mert a nőkön nem fogott az evolúció és állatiasabbak.
2011. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De mindegyik ennyire állatias lenne? Nem merünk odamenni a jó csajokhoz, mert azok 10 ből 9 pasit mindig elzavarnak, aztán meg rinyálnak, hogy nem mer odamenni hozzájuk senki. Talán ha kicsit lejjebb adnák az igényüket, hogy nem kell egy kretén George Clooney külsejű pasi, hanem egy átlagos de sokmindenhez értő türelmes, humoros pasi, akkor mi férfiak sem nyavalyognánk ennyit. Csakhát ezt nem látják be, vagy nem akarják. Itt a fórumon is a lányok legtöbbje, azt mondja, hogy ezek az ezermester féle pasik jönnek be nekik, közben meg a való életben szívesebben kezdenek ők is egy macsóval, mint egy jólelkű de kevésbé szuperkülsejű illetővel. Akkor miről beszélünk? Ki hazudik, ki a bűnös?
2011. okt. 12. 11:10
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ez mind csak általánositás.. nincs semmi de semmi alapja..
2011. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért ha körülnézel gyakorikérdéseken, egy csomó lány dettó ugyanezt a kérdést teszi fel.

"Szép vagyok, okos, nem nagyképű, kedves....mégse kellek senkinek"

VAGY: nem találok értelmes helyes pasit, eddig megkaphattam volna mindenkit, de azok olyan sekélyesek és hülyék, hol vannak manapság normális férfiak....

2011. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Ja csak szerintem a nők a viselkedésük miatt nem találnak pasit...
2011. okt. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!