Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyámnak, hogy a 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam anyámnak, hogy a 16 éves fia egy 22 éves lánnyal találkozik akit facebookrol ismer?

Figyelt kérdés
Annyit tud,hogy egy idegennel találkozok facebookrol de azt nem tudja,hogy növel es 22 évessel...
2011. okt. 5. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Miért mondanád el? Mi közöd van neked hozzá?

Ha gyanús, akkor esetleg szóba jöhet, amikor beszéltek, hogy ki az a lány. De hogy árulkodsz, az ocsmány.

2011. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 You got OWNED! ***** válasza:
Mond. Szerintem nem baj ha 16 évesen 22 éves csajod van, ha elég érett vagy hozzá.
2011. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 You got OWNED! ***** válasza:

Ha meg a " 16 éves fia " nem te vagy akkor nem kellene.


De kicsit érdekes a megfogalmazása a kérdésnek.

2011. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egyébként, ha már találkoztak, nem lehet nagy gond. Valószínűleg, nem egy rabló és nem veséket gyűjt. De kitudja.
2011. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Dugd meg jól!
2011. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem anyád még azt is mondanná: mekkora fasza fiam van... legalábbis én anyám ezt mondaná..
2011. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszul tettem fel a kerdést...én vagyok a 16 éves fia es elöször találkozunk.
2011. okt. 5. 15:34
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, tényleg bocsi. Én voltam a hülye xD

Ne mondd el neki szerintem. Lenne olyan szülő, aki örülne neki, de szerintem kiakadna jogtalanul. Vagy valami vallási baromság miatt, vagy azért, mert ő is így tett és megbánta, vagy félt téged fölöslegesen stb...Szóval nem jó ötlet elmondani. Bár te ismered őt, hogy milyen.

2011. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Viszont jó lenne, ha a nővel nem egy messzi, eldugott helyen találkoznál és minél előbb, hogy lásd, nem átverés.

A fas..búk meg veszélyes és szemét...Jobb lenne a valóságban keresgélni.

2011. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel indokolod a talákozást?
2011. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!