Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az menő, ha gólyaként végzős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az menő, ha gólyaként végzős pasim van? :$

Figyelt kérdés
2011. okt. 6. 17:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Raj vagy kislány...
2011. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Hahahaha :DDD Ez nevetséges! És még te gyökerezel minket? Gratulálok, édes!

Amúgy nem menő, akkor sem, ha nem veszem figyelembe a kérdés mivoltát és a gyökerezésedet. Abszolút nulla menőségi szintje. Legfeljebb pletykatémának jó. De annak is csak akkor, ha már minden más témából kifogyott a jónép.

2011. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
szégyen vagy
2011. okt. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ti meg irigy csicskák :)
2011. okt. 6. 18:54
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
"Szopó' boré'?" - kérdezte a végzős pasi a ribanc gólyától..
2011. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
gyökerek, csicskák, csak nem gangszepartiszékely vagy? :D
2011. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezel valamit, de mivel nem azt a választ kapod, amire vártál, így mindenki rossz. Egyre inkább írod le magad.:/ Amúgy merigen, bizonyára pasiként iszonyat irigy vagyok Rád, hogy van egy végzőspasid.:S Gondolkozz már el magadon légyszíves... azért vagy vkivel, hogy menő legyél, úristen. Aztán ha meg szakítotok mi lesz? Újra kis probafingó senki leszel, a 'szerelmednek' meg egy a rengeteg ovis közül. Problem? Szídhatsz emiatt, attól még igazam lesz...
2011. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 DakotaDamon ***** válasza:
100%

Mire irigykedjünk, ha nincs benne semmi nagy szám? :D

Mikor én voltam gólya, az egyik évfolyamtársam egy végzős csajjal járt. Nagy cucc, nem lett tőle menő. Én se lettem menő, mikor idősebb sráccal jártam, inkább piszkáltak érte. Most fiatalabbal járok, de képzeld, ő se lett tőle menőbb, hogy végzős csajjal jár. Inkább összesúgtak mögöttünk. De mivel látják, hogy tényleg szeretem és jól meg vagyunk, nem piszkálnak. Ennek semmi köze a "menőség"hez.

2011. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
egészen véletlenül nem Laura a neved,
2011. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu...
2011. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!