Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? A fiúk ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? A fiúk ennyire megérzik?

Figyelt kérdés

16/L vagyok. Tudom picit bután fog hangzani, de:

VAlahogy mindig mikor megtetszik egy fiú, látom, hogy rengeteget néz. De akárki tetszik meg. HA mondjuk már nem mutatok felé érdeklődést, ő se felém. Nem érzem úgy, hogy mondjuk sokat figyelném, mert van, hogy rájuk se merek nézni, mégis mintha egyből megéreznék.

Pl tetszett egy fiú, és a legjobb fiúhaverom rákérdezett, hogy neked teetszik xy?? Ugyanakkor azt a fiút csak látásból ismertem.

A fiúk ennyire megérzik, ha tetszenek egy lánynak? Én lány létemre nem veszem észre ennyire, hogy melyik fiú figyel ill. melyik nem..


2011. okt. 6. 21:44
 1/5 Petack ***** válasza:

én nem éreztem eddig,

legalábbis eddig sztem nem tetszettem senkinek :P

2011. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha más teszik egy lánynak, azt megérezzük, de ha mi, azt csak nagyon nehezen
2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
igen megérezzük! és a félelmedből táplálkozunk mint a dementorok.
2011. okt. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló.

Olyan nincs, hogy senkinek se tetszenél. Tudom, sablonszöveg, és egy ideig én sem hittem el, de egy valakinek biztos, hogy tetszel.:)

2. válaszoló. Igen, de elég érdekes, hogy az összes fiú, aki megtetszett rengeteget nézett, de csak addig, amíg tetszettek.

3. válaszoló. Az lehet, hogy a félelmemet érzik, de nem dementorok:/

2011. okt. 6. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:
ez érdekes, hát örülj neki.
2011. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!