Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik az, hogy a férfiak/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az, hogy a férfiak/fiúk "látásból" megérzik, hogy bejönnek nekem, vagy nem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

...Úgy értem, hogy nekem legtöbbször a 40-es, 50-es pasik jönnek be. Én 20 éves vagyok. (Igen - ez nem normális pszichológiailag, de hát ezt hozta az élet) A 20-asokat és a 30-as éveik elején járó fiúkat/férfiakat ugyan megnézem, de nem érdekelnek különösebben, velük nem szoktam szemezni. Az a fura, hogy ez csak nemrég esett le nekem. Mármint, hogy nem is szemezek velük, nem az, hogy nem érdekelnek. Ők sem igazán próbálkoznak élőben. Neten annál inkább, a képeim alapján, amik nincsenek mondjuk agyonretusálva vagy ilyesmi, élőben is ugyanolyan a külsőm. Nem akarok itt most nagyképűnek tűnni, de minden korosztályból volt olyan, akinek kinézetre bejöttem, mert szerencsére helyes arcom van, és egy kellemesen telt alakom, ahogy egyik kedves ismerősöm fogalmazott. Széles a csípőm és telt vagyok melltájékon is. Igyekszem áplotan is megjelenni. :) Hiába vagyok jó kinézetű, mégis a 40-50 körüli pasik azok, akik szívesebben szemeznek velem avagy próbálkoznak nálam nagyobbrészt.


A kérdés lényege az lenne, hogy létezik-e az, hogy az idősebb (40-50 éves) pasik megérezzék, hogy ők azok, akik bejönek és ezért próbálkoznak inkább ők nálam, és nem a 20-asok például?


Azt szeretném kérni, hogy kulturált választ írjatok. Visszatérve az elejére... igen, elvileg van egy kis apakomplexusom, bár két pszichológus is állítja, hogy csak érettebb vagyok a koromnál. Ezen légyszi ne akadjatok le. Köszönöm előre is a válaszaitokat! :)


2010. okt. 8. 11:25
 1/4 Jules10 ***** válasza:
Addig nincs gond, míg csak alkalmi légyottra kell. A probléma majd akkor jön ki jobban, amikor majd családot akarsz. Gondolj bele, ha tételezzük fel, most gyereked lesz egy ilyen korú embertől, mit fogsz csinálni 20 év múlva? Te 40 leszel, ő pedig 70! Szerintem +/- 10 évet lehetséges tolerálni (időnként még az is sok), ha tartós kapcsolatról beszélünk.
2010. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Igen... igen... ezen már én is gondolkoztam, hogy mi lesz, majd ha családot akarok :S Az a gond, hogy nagyon nem alkalmira kéne, mert például egy 20-as éveiben járó sráccal nem menne a szex. Nem tudom elképzelni (sem) :S


De ez tényleg kiérződhet rólam ránézésre is?

2010. okt. 8. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, 20 évesen elég gyáva voltam a csajokkal. Most, túl a 40-en miért ne néznék meg alaposan egy 20 éves jó nőt? Semmi veszítenivalóm nincs. (Van gyerekem, túl vagyok egy váláson, van most is kapcsolatom, nem szenvedek hiányt semmiben.)


Ettől persze még nem biztos, hogy bejönnék neked, de amit mondani akarok, az amúgy sem ez, hanem inkább a hozzáállás béli különbség a fiatal, meg a mostani önmagam között. Könnyen lehet, hogy Te a tapasztalatot, az önbizalmat kedveled az idősebb férfiakban. Ez esetben észre sem veszed azokat a szintén ilyen korú embereket, akik nem így viselkednek.


Nem lehetek persze 100%-ig biztos ebben, csak felvázoltam az alternatívát, amikor ugyanabból a helyes és valós megfigyelésből egy másik lehetséges következtetést vontam le. ;)

2010. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Te válaszodat is :)


Ez egy érdekes felvetés. Komolyan. Lehet, hogy ezért kerülik el a figyelmemet, amit Te is írtál :O :D

2010. okt. 8. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!