Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ekkora baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ekkora baj, hogy nem vagyok 180centi felett?

Figyelt kérdés
Mindenki írja, hogy legyen magas 180 centi felett, én "csak" 176cm vagyok most akkor ez miatt inkább ne próbálkozzak senkinél mert nincs meg a számára megfelelő min. 180?Egyből elutasítanának ez miatt?
2011. okt. 7. 19:32
1 2
 1/12 Mitmivan? ***** válasza:
54%
Igen, mindenképpen.
2011. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%

Hát persze!

Nem tudtad hogy minden lány mérőszalaggal jár manapság?

2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hordj magassarkút, és nincs probléma .
2011. okt. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos. :) Vannak alacsonyabb lányok is, akiknek nem annyira jönnek be a "langaléták". Egyébként azt a négy centit már le is tagadhatod, hogy hiányzik. :)
2011. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem azzal kezdi, hogy hány centi vagy. És ettől még nem leszel hátrányban. Ha valaki nagyon megkedvel, akkor nem fogja érdekelni a magasságod.


Én pl. szeretem, ha elbújhatok a párom karjaiban. Szeretem ha mackós és tekintve, hogy 170 vagyok, így jobban felfigyelek a magas, nem vékony fiúkra. Ennek ellenére volt már 175 magas barátom is és nem a magassága miatt lett vége a kapcsolatnak.


Van egy másik példám is ami számomra sokkal fontosabb és pont emiatt nagyobb lépés a részemről. Nekem régen nagyon fontos volt, hogy nálam 2-3 évvel idősebb legyen a srác. Tényleg nagyon fontos. Rá se néztem a velem egykorúakra. Aztán beleszerettem egy nálam 2 hónappal fiatalabb srácba. a barátnőim nem is értették, hogy mi van velem.. :D De nem zavart. 4 évig voltunk együtt. Azt hiszem életem legnagyobb szerelme volt. :) Vagyis azóta még nem éreztem olyat újra..

2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet tesó :S
2011. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen nekem baj mert én 177 centi vagyok és azért legyen nálam magasabb..

a magasság erőt védelmet férfiasságot sugároz, ennyi.

2011. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és látszik, hogy elkorcsosul a világ. Az újabb és újabb generációk egyre alacsonyabbak és satnyábbak. Nyilván kinek nem inge ne vegye magára.
2011. okt. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mivel a férfiak átlagmagassága kereken 176 cm, így nem tudom, hogy miről beszélsz és mi lenne a baj. Ez pont átlagos. Ha 172 alatt lennél, sztem akkor eshetnél csak kétségbe. Amúgy meg nem ezen fog múéni a dolog. Volt 171 cm es szobatársam, akinek minden héten más csajai voltak. Erre varrjál gombot.
2011. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

20:01

És azért én leszek elutasítva mert te 177 vagy?A magyar nők átlagmagassága 162-165cm akkor nem az én magasságom a "nemnormális" hanem a tiéd.Érdekes mód én nem szabok ilyen követelményeket, hogy x centi felett jöhet csak egy csaj vagy x centi alatt.Dehát senki nem választhatja meg, hogy mekkorára nőjön, ez van, biztos népszerűbb lennék +10 centivel a lányok körében, ez van...:(

2011. okt. 7. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!